Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány fekvőtámaszt tud megcsiná...

Hány fekvőtámaszt tud megcsinálni egy nem sportoló és egy sportoló férfi?

Figyelt kérdés

Mennyi lehet az átlag valakinél, aki átlagos testsúlyú, de nem mozog? 10? 20? 30? 100?


És mennyi, aki sportol valamit (nem munka szinten és nem testépítő)?


2021. szept. 22. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Én a most kezdő sportolók nevében írok.

Egyetemre járok,de mindig is sovány fiú voltam.Egy éve beirakoztam a helyi tornaklubba, erősítő edzés végzése céljából.

Nagyon furán néztem ki, mert 60 kg vagyok csak.sajnos apám kinőtt polójait, trikóit kell hordanom, mert kevés pénzünk volt ruhára.De elmentem hétvégén kertet ásni, lett pénz kondibérletre.Így kezdődött a karrierem mint bodybuilder.Múltak a hónapok, de erő izom alig jött.Kipróbáltam mindent, ettem zsíroskenyeret, liter tejet ittam reggel, ettem zacskó nápolyit, de nem híztam.Volt ott egy edző, aki látta mennyire küzdök, egyszer odajött hozzám és elbeszélgetett velem.Itt volt a fordulópont az életemben.Azt mondta kapok folyékony állapotú magnéziumot, amit a jobb felszívódás érdekében popóba kell injektálni.pár hét és nem ismerek magamra.Dragon pharma szuszit kaptam, azt mondta ez a legjobb folyékony állapotú magnézium a piacon.Pár hétre rá elkezdtem magamat fickósnak érezni.Keményebben néztem reggelente a járdán a szembejövőkre, hangoskodtam a könyvtárba, de ezért figyelmeztetést is kaptam,és végre sikerült a sörösdobozt is fél kézzel összenyomnom.

Ilyen szakmai előélettel és ekkora erőszinttel már sokkal magabiztosabb lettem.Elkezdtem a csajokat is az egyetemen leszólítani, több kevesebb sikerrel.Sajnos utcai ruhában még annyira nem látszódott a folyékony magnézium hatása, amit az izmaimra gyakorolt.De fordult a szerencsém itt is.Az egyik csaj a könyvtárból ugyanabba a terembe jött kondicionáló edzéseket végezni mint én.Látta hogy apám kinőtt trikójában már kezdenek az izmai előjönni(hozzáteszem a magnézium sokat segít ebben),és beszélgetni kezdtünk.Nagyon bejöttem neki, mert határozott kemény voltam.Edzés végén még az egyik iskolás fiúra rá is szóltam hogy a súlyokat rakja a helyére, mert különben szólók a pultos csajnak.

Jelenleg 100 fekvőt tudok megcsinálni, szabályosan.

Elemér 22F

180cm

60kg

2021. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%
Nem sportoló, 30 éve irodában tespedő férfi vagyok. Jelenleg 0, azaz nulla fekvőtámaszt tudnék megcsinálni.
2021. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

hány kézzel? Csak viccelek. Szerintem maxot nincs értelme nézni. Kellően szar kivitelezéssel bármennyit meg lehet csinálni, értelmetlen egy bizonyos ismétlésszám fölé menni, csak hogy azt hidd te vagy a menőjenő.

Lassan, szabályosan, mellkasig ereszkedve ki tud megcsinálni 30-at? Valószínűleg sok sportoló férfi sem, bár a sportolás elég tág fogalom.

2021. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki nem sportol semmit, azaz irodába punnyad évek óta, ő semennyit.

Aki fizikai munkát végez a karjaival ő bizti le tud 10-15 öt vagy többet is, de ugye nem sportol.

Van aki sportol, pl fut, lehet hogy ő sem tud 10 nél többet, mert ugye nem erre gyúr. Ha valaki nem az adott területet fejleszti, szerintem abba más sporttevékenység végzése 10-20%-ban segíti csak hozzá.

2021. szept. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En mielott elkezdtem edzeni 16 evesen 20-30 ment. Par ev box aztan sok ev kondi utan ugy h nemis szoktam fekvozni mert csak sullyal edzek, igy is megy 80. Szerintem ez emberenkent valtozik.. pl van aki mar par het utan 100kgval guggol masnak meg 2 ev.

29f

2021. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Amikor jó formában voltam, 100 fekvő ment egyhuzamban.
2021. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# Nem ez volt a kérdés. 🙄
2021. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!