Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A CBD hogyan befolyásolja a...

A CBD hogyan befolyásolja a sportolás?

Figyelt kérdés

Amióta CBD-t használok azóta sokkal keményebb ék tűnnek az edzések. Befolyásolhatja negatívan a sportolás?

Vagy azért mert mostanában nem cigizek, és megvonási tünet? (1 napja nem cigiztem és már nem is fogok, le akarok szokni)



2021. szept. 6. 18:03
 1/4 A kérdező kommentje:
*sportolást
2021. szept. 6. 18:32
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Es bevalt erre a celra neked a cbd? Engem inkabb az erdekel 😀 Am nemhinnem... ha regota szivsz minden nap valszeg szar ejszakad volt nelkule.. 1 het es jolesz.
2021. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint rendes cigarettára gondoltam 😅 amúgy eléggé rámjött a cigizhetnék este de cseppentettem egy kis CBD-t az alapból kannabiszos teámba és egy 10 perc múlva jobb lett és el tudtam aludni dohányzás nélkül.
2021. szept. 7. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah akkor felreertettem 😅 mind1.. sztem meg jot is tesz a sport melle ha jol alszol meg nyugis vagy. Negativ befolyasa nemhiszem h van. A dohanyzas viszont jobban lehuzza a teljesitmenyed. Szal ha bevalik nyomjad
2021. szept. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!