Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a haspad? És...

Mennyire hatásos a haspad? És melyik részét edzi a hasnak? Mindenhol?

Figyelt kérdés
Pici felesleg van a hasamon, mennyi idő alatt tudom kb ledolgozni? A derekat is erősíti?
2010. aug. 30. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

gondolom haspad alatt a római padra gondolsz ( [link] )


Hatásosnak hatásos, de mit vársz, értékeljük egy 10-es skálán, ahol a legjobb és a legrosszabb mi?

Én 4 éve használom, de nem csak ezen csinálok hasizom gyakorlatot hanem más fajtákat is.


Annak eldöntésére, hogy melyik részét edzi.. nos, ezt mondjuk érezni kellene ha kipróbálod. Alapvetően minden részét, de én inkább középen és felül érzem, ellentétben mondjuk a haspréssel, ami kifejezetten a felső rész és csak minimálisan a középső, illetve mondjuk a lábemeléssel ami inkább az alsó részt. De ez genetikai kérdés is..


A hason lévő akármekkora felesleg ledolgozására nem alkalmas egyébként egyik sem, mert a zsír lekapásához aerob edzés kell és megfelelő étrend.

2010. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam! Az aerob edzés és az étrend nem gond, azon már rajta vagyok egy ideje, csak most már izmosítani is szeretném egy kicsit a hasam...
2010. aug. 30. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!