Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fáj a könyököm mit tegyek ellene?

Fáj a könyököm mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Hello! 17 éves vagyok 2 éve edzem konditerembe és az utobbi 1-2 hónapba vettem észre hogy a bal könyökem fáj ha homlokra engedek ki is hagytam és igy edzésen nem is fáj. De ha pl páros bicepsz poztam fáj amikor feszitek nem kibirhatatlanul de azért zavaró. Mit tehetnék ellen valami krémet tudtok ajánlani ? És az lehet befolyásolható tényező hogy diétázom és mondjuk csökkent az izületi folyadék vagy hasonló ?
2010. aug. 30. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
El kell menni dokihoz ad ilyen izületvédő cuccot, tablettásat. Én proenzit kaptam nekem ez jó volt.
2010. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat túledzettség, ha a legtöbb gyakorlatnál fáj. akkor viszont 2-3 hét pihi felsőtestre. Ha Ezután sem javul akkor még a tenisz könyököt tudom elképzelni illetve, hogy nagyon nagy gebasz van az ízületedben.
2010. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!