Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire járjak? Valami olyanra...

Mire járjak? Valami olyanra szeretnék járni amivel felléphetek valahol. És ami érdekes. (lány vagyok)

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hány éves... De ajánlanám az aerobic-ot, a táncot. Ha társas táncokat tanulsz, érdemes magadnak partnert keresni, a táncklubokban általában több a lány. De tanulhatsz jazztáncot, modern táncot, sőt az aerobicnak is vannak olyan fajtái, ami majdnem inkább tánc. Keress rá az interneten, hol van a lakóhelyed közelében ilyesmi, aztán kezdj bele bátran, élvezni fogod.
2008. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hastánc? Szerintem az tök jó dolog.Esetleg karate vagy egyéb kűzdősport? Azzal is fel lehet lépni.
2008. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hardstyle-shuffle :) nézd meg you tube-n kiváló :) és könnyű megtanulni.és speciel táncolom :) utca tánc
2008. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
11 éves vagyok bocsi
2008. dec. 9. 19:14
 5/15 A kérdező kommentje:
olyanokat tudtok amiket nem párban hanem így csapatba kell mint pl. a hip hop- ot
2008. dec. 9. 19:21
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akrobatikus rock and roll, super!!
2008. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
68%
fitness,éneklés(persze,ha van hangod,és elviseled a playback háttérzenét),utcai zenészkedés(nem,nem a koldulás,hanem haverokkal megbeszélitek,hogy kiültök egy jót levegőzni a sétálóra és közben egy jót is zenélgettek ).felénk sok fiatal is csinálja ezt,akik igazán jómóduak,hogy kiülnek a sétáló egyik részére és zenélgetnek,ezzel együtt jókat nevetgélnek,és gyakolorják a hobbijukat is.van még billiárd,pool,snooker,rex,művészeti kör(ahol nem együttesen kell dolgozni vmin,hanem ahol számít az egyén alkotása),több nem igazán jut eszembe most :$ ha pedig az "utcai zenészkedéssel" megbántottalak,akkor bocsi,nem volt célom a bántás :$ :) remélem jó tippeket adtam :)
2008. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
68%
javítás az előzőbe : ....olyan fiatalok,akik amúgy jómódúak....
2008. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
na és? én is táncolo a shufflet,13 éves vagyok...azt akárki,akármikor.és azt is csoportokban kéne
2008. dec. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A show táncot ajánlom. Szép alakot formál, fel lehet lépni vele.
2008. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!