Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég vékony lány vagyok, de...

Elég vékony lány vagyok, de eléggé látszanak az izmaim is, milyen módszerrel tudnék nőiesebb lenni?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, h vékony vagyok (160cm/48kg), de eléggé látszanak az izmaim. Elég szálkás vagyok, mint egy kamasz focista fiú. A vádlim, combom, hasam, karom, kidudorodik az izom ha kicsit is feszítem, pedig nem sportolok, de azért szoktam mozogni, futás, bicaj, otthoni torna, ilyesmi.

Lehet ezen változtatni, h ne legyek ilyen szálkásan izmos? Étrenddel, v vmi más mozgással?

17L



2021. júl. 23. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Mérsékeld a mozgást, és egyél normálisan.
2021. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedj fel egy kis zsírt a bevitt kalória növelésével és akkor kevésbé látszanak majd az izmaid. De egy vékony szálkás combtól/hastól még nem leszel férfias, nehogy abbahagyd emiatt a sportolást... Persze nem látlak, meg a te döntésed, de 48kg-mal biztos, hogy nincs annyi izmod ami a nőiesség rovására menne.
2021. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 48 kg vagy akkor gondolom nem azért látszanak az izmaid mert úgy ki vagy gyúrva, hanem kicsit kevés a testzsír%-od. Esetleg kereshetsz interneten hízókúrákat.
2021. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek hasonló izomzata, alkata lehet:


[link]

2021. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyen az alkatom de ennyire nem vagyok izmos. A lábam viszont pont ilyen.
2021. júl. 25. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép lány lehetsz! Szépek a szálkásan izmos lányok! 💪😊
2021. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Huh egy ilyen izmoskicsaj nagyon izgató tud lenni.
2022. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta nagykorú ez a gyöngyörű baba. Ha nem szolgálják ki a trafikban, befeszít.
2023. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!