Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan, aki elhatározta,...

Van olyan, aki elhatározta, hogy rendszeresen túrázni fog, de 1-2 alkalom után elment tőle a kedve?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 08:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Megjegyezném, hogy nem én vagyok a lepontozó, most kap mindenki egy zöldet.

#9 Nem, csak pár napja merült fel bennem, hogy túrázni kéne, egyelőre nem múlt el a késztetés, bár várok amíg hűvösebb lesz. Csak arra voltam kíváncsi, hogy mennyi az esélye, hogy elmegy tőle a kedvem... Az erőnlétemmel szerintem nincs probléma, és felszerelést is tudok majd venni.

2021. júl. 12. 17:06
 12/14 anonim ***** válasza:

Hadd védjem meg magamat újfent. Holnap reggel is kimegyek és igen, hajnali 4-kor szoktam elindulni otthonról.

Nekem egy drágább, légáteresztő kabát kellene. Az jogos hogy vehetek olcsó szart de ha nincsen rá szükségem akkor pénzkidobás.

Pl. rengeteg ruhám van amit alig volt alkalmam kihasználni mert túl kövér letten (sínadrág, kabát) amit meg most ellenkező okok miatt nem tudok kihasználni mert már túl bő lett rám.

Ezek személyes indokok amiket valóban nem említettem meg szóval maradjunk annyiban hogy csak azokon a napokon fogok elmenni túrázni amikor nem esik az eső. Vagy nem abban a napszakban amikor túrázom.

Köszönöm hogy elolvastátok

2021. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én vékonyként is megértelek :)
2021. júl. 12. 20:33
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2021. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!