Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért írják egy csomóan ezt...

Miért írják egy csomóan ezt az oldalon?

Figyelt kérdés
Például feltesz valaki 1 kérdést hogy harcművészetre akarna menni mert mindig lökdösik meg kötekednek vele és mi a célszerű, csomó ember kapásból rámondja áááhh nem kell az oda menj gyúrni, na most szerintem ahhoz hogy úgy nézzen ki hogy ne kössenek bele több év is kell és ha mondjuk krav magarára menne vagy aikido-ra akkor 1év alatt már jobban megtudná magát védeni mint 1év only edzéssel
2010. aug. 26. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallod igazad van kérdező! Inkább aikidó mint kigyúrod magad! nem is kell egy év elég pár hónap legalább valamennyire megvédd magad!
2010. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahova én jártam anno, ott senki nem baszogatott senkit, teljesen természetesen fogadták a kezdőket. Mondjuk ott edzéseken teljes komolyság volt, és az edzőtársak zöme 20 év +
2010. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a legjobb az, ha ki is vagy gyúrva, meg tudsz is bunyózni.

szal aikidó kilőve :)

2010. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!