Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ilyen borzalmasan...

Miért ilyen borzalmasan igénytelenek és lusták a magyarok, ha a megfelelő étkezésről, rendszeres (4x1.5 óra) sportolásról és a külsőnk karbantartásáról van szó?

Figyelt kérdés
Olyan gusztustalan a sok elhízott zsírdisznót a strandon látni, pocak pocak hegyén, mindenhol 5-50 kg túlsúly. :/
2021. júl. 4. 15:11
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
34%
Neked meg a viselkedésed gusztustalan,veled se tartózkodnék egy helyen,csak sajnos a szellemi fertő nem ilyen nyilvánvaló.
2021. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
54%

#10 ezek mind mind kifogások.

Biztos minden elhízott ember mélyszegénységből jön (ezesetben az emberek 60%-a ilyen), és ha valaki mélyszegénységből jön, és alig van pénze kajára és mellette fizikai munkát végez, az nem fog elhízni😂

Nem kell semmilyen pénzügyi háttér ahhoz, hogy valaki egyetemre mehessen. Általánosban jól tanul, felveszik egy jó gimibe, valamilyen emelt tagozatra. Ott is szorgalmas, jól tanul, és felveszik (most jól figyelj!) ÁLLAMILAG TÁMOGATOTT egyetemi képzésre, ahol még a könyveket is beszerezheti könyvtárból, kap segítséget stb. Ehhez aztán nagyon nagy szülői háttér kell. Nem egy olyan példát látni, ahol szegénységből jött emberek egyetem mellett még dolgoztak is. Ők a megoldást keresték, nem a problémát.

2021. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező: igen, szerintem is a katasztrófaval egyenlő, hogy milyen egészségi állapotok vannak. Ami még gusztustalanabb, hogy az ilyen emberek teszik-veszik magukat, mérnek fel szemmel (kívánósan) azért, mert nekem sportos alakom van. És nem kell hozzá kirívó ruha, mégcsak sminkelni se szoktam. Bár ugye a strandon a kirívó ruha kicsit más, de nem tangában járkálok ott sem.
2021. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek. Bár én nem esztétikai szempontból közelítem meg, hanem egészségügyi szempontból. Ezek az emberek évekkel korábban fognak meghalni a helytelen életmódjuk miatt, ami szörnyű. Az méginkább, hogy látszólag nem zavarja őket a dolog.

Aki pedig mélyszegénységben él, mégis el tud hízni, az annyira mélyszegénységben nem élhet. És nyilván a drága strandbelépőt sem tudja megfizetni.

2021. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
12%
#12 és hogy fogja kifizetni a lakhatást? a koli is pénzbe kerül. enni is kell. bérletet is kell venni
2021. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%
Lustak meg igenytelenek 🤷‍♂️ birom mikor orakat ulnek a dagadt csajok fodrasznal meg kormosnel es utanna aztmondjak h nincs idejuk edzeni 😅 Azthiszik a koromtol meg a hajtol lesznek jo csajok ami a pasikat kb nem is erdekli kozbe meg folynak szet
2021. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
39%

#15 még mindig: aki mélyszegénységben él, nem fog elhízni. Ennyi. Mit olyan nehéz felfogni ezen? Ez volt a kérdés témája, nem a kollégium.

De látod, te csak kötözködni tudsz. Ha normális hozzáállásod lenne, már azelőtt találtál volna erre is megoldást, mielőtt kommenteltél volna. Az ilyennek felesleges bármit is válaszolni, mert úgyis újra és újra bele fogsz kötni. Úgyhogy hajrá, okolj továbbra is mindig mást, ha valami nem úgy alakul ahogy te szeretnéd, kötözködj továbbra is mindenkivel, mert az aztán előrevisz az életben, és még véletlenül se a megoldásokra koncentrálj, mert megárt a szépségednek. Na puszi!

2021. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
#17 egy szóval nem mondtam hogy a mélyszegények híznak el, én arra az egy darab válaszodta reagáltam amit a #12ben írtál
2021. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
69%

A kérdezőnek 100%-ban igaza van. A felháborodott válaszadóknak meg fáj az igazság.


Lusták és igénytelenek az emberek.

2021. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
41%
Ez a liliann13 elképesztő nagy butaságokat ír. Tipikus balos jogvédő dumák, ahelyett, hogy szembenézne az igazsággal...
2021. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!