Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki próbálta már ki Rubint...

Ki próbálta már ki Rubint Réka Add önnmagad 1-es dvd-jét?

Figyelt kérdés
tényleg 5 kilót le lehet adni egy hét alatt vele? Ennyire hatásos? vagy mást is kell mellette végezni a diétán kívül? Kérlek írjátok le mit a véleményetek erről a dvd-ről! Nagyon nehéz de ha valakinek sikerült tényleg akkor végig szenvedem ezt a 2-3 heten minden nap kérlek írjatok!
2008. dec. 8. 19:05
 1/4 anonim válasza:
100%

én már régóta csinálom (nem rendszeresen)-ha épp olyan kedvem van..heti kb 2x-az elején csak a felét birtam mert elég kemény egy kezdőnek-de én nagyon birom azt a csajt-a jókedve segit végigcsinálni-és bár én az evést enm mindig tudom kontrolálni, mégis izmosabbnak, formásabanak, jobb alakunak tűnök mióta hetente csinálom.Annak ellenére hogy néha bizony jól lakom és fel le ugrál a sulyom.

De szerintem aki tényleg kibir 2 hétig egy jó diétát és mellé csinálja a dvdt heti 3x-tuti lefogy és bomba lkja lesz.

2008. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerinted le lehet adni vele 10 kilot/hét alatt??
2008. dec. 9. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz annyit fogyni. A gyakorlatok nagyon hatásosak és szépen formálnak. Ez tapasztalat. De először csak a felét csináld. Ha előtte nem mozogtál készülj hatalmas izomlázra, de megéri, és idővel már izomlázad sem lesz, ha hozzászoksz a tornához. Minden DVD-je jó. A legújabb a legtutibb, de kezdőknek nem javaslom. A leghatásosabb popsiformálás azon van szerintem. :)
2009. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:D de azért elkeserítő h nem lehet vele fogyni:(
2009. jan. 1. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!