Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés vége felé/ edzés utáni...

Edzés vége felé/ edzés utáni rosszullét mitől lehet, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el rendszeresen edzeni, azonban már most a második héten nehézségbe ütköztem. Gyakran van, hogy egy 40 perc után erős hányinger és émelygés tőr rám ami miatt folytatni se tudom az edzést. Hiába hagyom abba utána még jelen van a rosszullét fél-egy óráig aztán fokozatosan elmúlik. Pamela Reif edzéseit csinálom, valamit néhány gyakorlatot megismétlek szalaggal. Normálisan étkezem, és vitaminokat is szedek. Pár hónapja voltam vérvételen, a cukrommal sincs semmi baj.

Mi okozhatja, és hogyan tudnék ezen segíteni? Zavar, hogy nem tudom normálisan kiedzeni magam, amire úgy érzem igényem lenne mert hamar bemondja a hasam az unalmast.



2021. jún. 17. 16:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, félre néztem. Harmadik hete edzek rendszeresen.
2021. jún. 17. 16:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyivel edzés előtt szoktál enni?
2021. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Két órával körülbelül.
2021. jún. 17. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!