Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek e olyan szálkás, mint...

Lehetek e olyan szálkás, mint Ryan Reynolds a Penge 3ban mindenféle "szer" nélkül?

Figyelt kérdés
Meg "extrém" diéta nélkül, szóval az ok, hogy nem kell zsírosat enni, meg túl sok édeset
2010. aug. 25. 20:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

itt a kép:

[link]

2010. aug. 25. 20:10
 2/11 anonim ***** válasza:

"extrém" diéta = ??


Szálkásítani kell normális étrenddel, a kaja mennyiséget mérni és simán lehetsz ilyen.

2010. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan annak az esete amikor valaki akar valamit , de nem hajlandó megfizetni az árát . Én személy szerint utálom ezt a hozzáállást .


Amúgy egy ilyen testhez súlyzós edzés+kardió edzés , és diéta kell (és nem csak az a"nem eszek sok édeset" című b@romság ,hanem rendes diéta) . "Szerek" ahogy te nevezed őket , magyarul táplálékkiegészítők nem szükségesek ehhez még . De ahhoz hogy valaki is komolyan hozzá tudna szólni , tudni kéne a korod , magasságod , tstsúlyod stb adatokat .

2010. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Diéta nélkül nem nagyon fog menni.Valahol olvastam,hogy 6-7%os testzsírja volt a forgatáson.

Egyébként meg itt a csóka titka.

[link]

2010. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez jó. extrém diétát nem akarsz, csak 6-7%-os testzsírt. mindenféle szer nélkül lehet így kinézni, szigorú diétával és kardióval.
2010. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kardiózom már egy jó ideje, napi 2 óra ugrálókötél, Megfelelő intenzitással, csak elég sok zsír volt rajtam, ezért volt a kérdés, de most már közelítek az egészhez, és egyáltalán nem eszek zsírosat, meg semmi édeset, én így gondoltam, hogy ezzel el lehet e érni azt az eredményt, de ezek szerint el lehet, köszönöm szépen mindenki válaszát :)
2010. aug. 26. 08:00
 7/11 anonim ***** válasza:

majd rakjál be képet, ha elérted...


az ugrálókötél lehet h kevés lesz...

2010. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát ha nem eszel se zsírosat, cukrot is mértékkel és emellett kardiózól plusz súlyzós edzés akkor idő kérdése és össze fog jönni. szerintem az ugrálókötelezés az már inkább aerob. mindenesetre sok sikert.
2010. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, majd akkor linkelem, ha kész leszek :)
2010. aug. 26. 23:11
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Na,megtaláltam neked Ryan étrendjét a Penge forgatása előtt/alatt.

Figyelj:)!

Reggeli

2 tojás hasznos zsír gyanánt

egy szelet avokádó,egy csésze tejbegríz almaszósszal

Tízórai

fehérjével dúsított csokis szelet

Ebéd

csirke vagy tonhal salátával

Uzsonna

Saját ízesítésű fehérje turmix,alma és mandula

Vacsora

Főtt hal vagy csirke,barna rizs,zöldségek és saláta

Esti ráadás

Fehérjeturmix


Szénhidrátot csak edzés után és este 8 előtt evett.

2010. szept. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!