Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák gyurni kézisúlyz...

Hogyan tudnák gyurni kézisúlyzóval?

Figyelt kérdés

Van nekem kettő 3kg-os kézisúlyzóm.

Milyen gyakorlatokat lehet vele csinálni karra , hasra , lábra?

Jah és hogy erő is legyen , meg lehessen látni is az izmokat.


egyébbként széles válú vagyok és sokan mondják hogy jó vállas vagyok , csak izom kellene rá. Nem tudom ez számít e valamit?



14/F magasságom: 162 cm , súlyom: 54 kg


2010. aug. 24. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem vágom hogy mért nem vagy képes konditerembe menni . Egy férfinak a 3kg-os súlyzó nem jó edzésre , messze túl kicsi . Viszont a fekvőzéssel sem mész semmire . De te tudod
2010. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Figyu 14 éves koromra hova járja konditerembe?


de itthon van két 15 kg-os vas sín (nagyapám vasutasvolt)


kibírom nyomni csak nehéz megfogni meg ha elejtem véletlenül rámesik pufff megvan a baj.

2010. aug. 25. 11:55
 13/15 lilaogre válasza:

Figyelj, nem álltak túl pozitívan a kérdésedhez, de ebben neked is részed van, mert valóban nehéz érdemben bármit is elmagyarázni olyasvalakinek, akinek a tudnék az tudnák, a megnyúlik az megnyúl, stb. , úgyhogy tényleg fontos lenne, hogy az egyéb dolgok mellett a sulival is foglalkozz, mert alapvető hiányosságaid vannak.


Az edzésről annyit, hogy ennyi idősen már nyugodtan mehetsz konditerembe, aki testépítésre teszi fel az életét, már jóval fiatalabban is jár, de ha csak a labdarúgókat nézzük, az elit nemzetközi akadémiákon 14-15 éves korban ebben a sportágban is elkezdik a fitness részét a képzésnek.


Remélem tudtam segíteni és ne sértésnek vedd amiket írtam, hanem igyekezz tanulni belőle, a te érdeked!


Üdv

2010. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

a tudnék , tudnákot sose tudtam egyébbként magyarból mindig 4-5 között voltam.


ja és a 8. évvégét is 4,5-tel végeztem.

És igen is foglalkozok a tanulással , hányszor látom hogy a többi osztálytársaim előttünk canyóznak suli után én meg benn tanlok. De ezzel csak magamnak segítek :)


am köszi a választ :)

2010. aug. 25. 14:18
 15/15 lilaogre válasza:
szívesen, jó edzésmunkát!
2010. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!