Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Baj az ha puhán csinálom a...

Baj az ha puhán csinálom a gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

a hasprést pl,vagy ilyesmi felüléseket..az ágyon szoktam csinálni..annyira nem puha,de mégis puhább mint a padlo..


16/L


2010. aug. 24. 05:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor elsőnek megláttam a kérdést akkor nyomtam igazán WTF fejet. Mit akarsz mondom? Hogy, lehet puhán nyomni? Aztán tisztábban láttam a dolgokat :3

Ha nagyon keménynek találod a padlót tegyél le egy extra rongyot, de ne az ágyon csináld :D

Ha viszont gondod van a derekaddal akkor fogsz egy egész lapos kispárnát és csak azt teszed a derekad alá.

Ez egy tornagyakorlat, pont olyan mint a bicikli. Hogy nézne már az ki, hogy csak leejtőn hátszéllel kerékpároznál?

2010. aug. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem profinak készülsz,akkor nem baj.Magadon úgyis észreveszed milyen hatása van a gyakorlatoknak,ha nem vagy megelégedve a fejlődéssel akkor lemész a padlóra.

Egyébként csak az elején furcsa a föld,a tested hozzászokik idővel.Ha van vastag pléded (több is),akár félbehajtva is leteheted,és máris kényelmesebb.

2010. aug. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a párna a derék alá-segített:)
2010. aug. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

elsö :D


és köszi mkinek: a párna tényleg segitett a derekam alatt :)

2010. aug. 24. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!