Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell szedni a fehérjét?

Hogyan kell szedni a fehérjét?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy doboz sciteces 100% whey proteint, szeretném megkérdezni, pontosan hogyan kell használni, mert pont le van kopva ott a felirat.. annyi látszik, hogy 1-4 adag kell nem tudom milyen vízben feloldva. Vann benn adagolókanál is, de kicsit nekem nagynak tűnik, vagy csak én vagyok a hülye? Egy teli adagolókanálhoz mennyi víz kell?
2010. aug. 23. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy shakert megnézed mekkora az adagolókanál raksz bele edzés utánra vagy 50g fehérjét meg vagy 50g dextrózt összerázod megiszod.
2010. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van rajta cimke és azon rajta.
2010. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jahh bocs msot olvasom.én egy kanállal szoktam és mondjuk 2 dl tej.de én naponta többször iszom.egy nap 3-4 ihatsz.
2010. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kipróbáltam most 1 adagolókanállal és 2 deci vízzel, és a tetején egy kicsi por összeállt kis csomókba, és sok keverés után is maradt rajta valamennyi. én voltam a béna?
2010. aug. 23. 20:02
 5/5 clint ***** válasza:

edzés után abból a kanálból kettőt is ledönthetsz, máskor nem nagyon kell ha tudsz normál kajából bevinni elég fehérjét. Max reggel, ha gyors akarsz lenni.

HAsználj turmixgépet.

2010. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!