Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túlvagyok két szülésen, még 5...

Túlvagyok két szülésen, még 5 kiló felesleg van rajtam, az mind a hasamon. Minden nap mozgok egy órát, egyik nap steppelek, másik nap hullahoppozok. Hatásos a hullahopp a szülés utáni hasra? Mivel tudnám ledolgozni azt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 06:46
 1/3 anonim válasza:
Szerintem hatásos a hulahopp karika, nekem is azt ajánlották, csakhogy nem tudom csinálni, mindig leesik, hiába gyakorlom.:-))A férjem lógós hasa teljesen eltűnt tőle, közben tévét nézett, órákig csinálta.
2010. aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem hasonló cipőben járunk, hasonló kérdést tettem fel az előbb.Arra gondoltam, hogy megnyúlt a hasfal és talán nem is háj, hanem a laza hasfal okozza a látványt, mert ha odafeszülne már nem is lenne nagy.Na erre van-e megoldás?
2010. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadónak üzenem hogy sajnos nincs. Most már két éve napi egy órát edzek ami minden másnap egy óra hullahopp plusz 20 perc hasizom, a derekam karcsú lett, felső hasizmom kockás de a megnyúlt bőrt semmi se tudja eltávolítani, csak egy plasztikai sebész. Úgyhogy most gyűjtök egy műtétre mert engem nagyon zavar...
2010. aug. 7. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!