Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Superbodyn érdemes indulni?

Superbodyn érdemes indulni?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! 177cm vagyok 18 éves és 11%-os testzsir mellett 79.5kg és érdemes-e elindulnom a versenyen valamelyik kategóriában?én naturál vagyok még nem gondolkodtam szteroid használaton de ilyen edzésmúlttal még nem is kéne elkezdenem.Valójában az a kérdésem hogy a superbodyn milyen arányban oszlik meg a naturál és a szteroid használok?
2010. aug. 22. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ugye a superbody 1 mindenki számára nyitott verseny így valószínűleg vannak bőven szteroid használók is.Versenyre a 11%os zsírt le kell nyomni kb 4-5-re.Ez ugye 1 75kiló körüli versenysúlyt jelent
2010. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ilyen súllyal érdemes elindulnom valamilyen jumior kategóriában ? vagy még várjak egy évet és nagyobb tömeggel álljak szinpadra ? Én arányosnak érzem magamat.
2010. aug. 22. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
A legjobb egy fotó lenne, ugy könnyebb megmondani az esélyeidet,arányaidat.
2010. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem ott van valami limit.De aztán lehet mással keverem
2010. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

úgy vannak a limitek, hogy:

Forma, Atletic súlykorlát magasság centiben -100 +5%

Teenager, Újonc, Open magasság centiben -100 +15%

Grand Prix korlátlan


Tehát neked a 177cm magassághoz a 80,8kg a felső határ, de sztem 81-gyel is beengednek. Szerintem maximum formába érdemes elindulnod egy nagyon jó formába, mert már az atletic is tele van "koxosokkal", naturálként nem sok esélyed lenne sztem.

2010. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Aquir ***** válasza:
Ha rajongsz ezért a sportért készülj fel lelkiismeretesen és indulj el egy forma kategóriában először. Ha arányos vagy és faragsz még a testzsírodból akkor minden ok lesz és már az megéri, hogy ott vagy versenyzőként és látod azokat, akikre felnézel. Hatalmas élmény szerintem és legalább lesz versenytapasztalatod, ami hasznodra válik, ha később is akarsz versenyezni! Sok sikert! ;)
2010. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!