Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az oka hogy a kezdő futók...

Mi az oka hogy a kezdő futók nagy része elkezdi a futást és pár alkalom után abba hagyja?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 21:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nincs kitartás, megunja, túl monoton, túl fáraszto, kipróbálta, átgondolta,és nem szeretné beleilleszteni a napi rutinjába. PL ezért akár egy órával is korábban kell kelnie pl fél órát kocog és még pl lehet h le is zuhanyozik utána. Az pl tényleg nagyon büdös, amikor valaki a hidegről jön be izzadtan-olyankor az ember is érzi saját magán-; és akkor tehát meg korábban is kel, meg iylesmi. Remélem, nem írtam semmi rosszat, szeretek mindenkit, puszi mindenkinek.
2021. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert rohadt monoton és unalmas. Ráadásul a futók többsége túlsúllyal és normális étrend nélkül futkos.


Addig futottam, amíg meg nem csinálták a bicikliutat 2 város (miénk és a szomszédos város között).

Azóta - több mint 10 éve - biciklizek inkább. Sokkal izgalmasabb.

2021. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

„Annyira vicces, ahogy a primadonnák ürügynek használják azt, hogy a heti 200+ km-t, benne egy rakás keményebb résztavot futó világklassziss hosszútávfutók soványak, hogy ők bizony nem fogják felemelni a hátsójukat, mert nem akarnak úgy kinézni.”


sztem az, amit futók művelnek, sokkal viccesebb. ha lefutnak 4 km-t, már kiposztolják. Jönnek a „ne kezdj velem, futók vagyok” és hasonló röhejes idézetekkel, miközben 99%uk vagy vékony, vagy nincs normális, sportos alakja, szóval az étrendjükkel is komoly gondok vannak.


én biciklizek/itthon edzek, testvérem konditerembe jár, de se nála, se a biciklisek között nem láttam az szánalmas vergődést, mások lenézését, amit a futóknál, tisztelet a kivételnek.

gyakorlatilag meg vannak sértődve, ha vki nem élvezte a futást, mert olyan nincs blablabla. „mert a világ legjobb sportja, biztos csak nem volt jó az állóképességed hozzá” blablabla.


és írom mindezeket úgy, hogy anno suliban még futóversenyekre is vittek.

2021. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!