Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha diéta és edzés mellett a...

Ha diéta és edzés mellett a felsőtestem szépen alakul, de az alsótestem vaskos maradt, akkor alsó testre hagyjam inkább abba az edzést?

Figyelt kérdés
Vagy mit tegyek? Eléggé kétségbe vagyok esve. 165/65-ről indultam, most 58 kg vagyok. Saját testsúlyos és kis kézisúlyzós (2×8 kg) edzéseket csinálok, egy adott program alapján, mindenre edzek, minden alkalommal más izomcsoportra. A felsőtestem kezd nagyon szépen kinézni, laposabb a hasam, tónusosabbak a karjaim, vékonyabb lett a derekam. De deréktól lefelé katasztrófa :( Eddig is az volt, de most, hogy a felsőtestem jobban néz ki, még szembetűnőbb. Széles csípő rajta hájjal, hatalmas, puhány fenék, vaskos, rezgős combok. Ja és itt jut eszembe, hogy a vádlim is vékonyabb, formásabb, tónusosabb lett. Egyszerűen nem értem, hogy miért, tud valaki tanácsot adni? Arra gondoltam, hogy alsó testre nem kellene edzenem, hanem azokon a napokon amikor a programban fenék/láb nap van, inkább kardióznék, hogy menjen le a zsír, szerintetek ez jó ötlet lenne? És ha lement teljesen, akkor folytatnám csak rá az edzést?
2021. ápr. 11. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem edzel combra és fenékre, akkor ugyanúgy puhány és "rezgős" lesz, sőt.. Lehet vékonyabb lesz, de jobban nem fog kinézni az biztos. Ezek szerint te oda hízol leginkább, így a fogyásnál is onnan fog legkésőbb lemenni elegendő mennyiségű zsír. Ha nagyon zavar, akkor további fogyás kalóriadeficittel, de ugyanúgy sok fehérje és súlyzós edzés.
2021. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom csaj vagy. A csajoknak combrol meg seggrol megy le legkesobb. Kardiozz meg dietazz. Nem kell abbahagyni az alsotest edzest. Sot... 8kgval meg sajat sullyal am se tudod vastagitani a labad, de formalodhat. Itt sztem a kaja nemjo nincs deficit vagy tul koran varsz eredmenyt.
2021. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!