Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek?...

Milyen gyakorlatokat végezzek? Testépítők, személyi edzők főleg.

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok 186 cm és 114 kg. Tudom, nagyon sok, és szinte észrevétlenül jött fel rám. A helyzet az, hogy főleg a hasamra, és a derekamra (úszógumi) jött fel. Milyen gyakorlatokat érdemes végeznem, melyek a leghatásosabbak?

A karom ,hátam, vállam izomzata elég jó állapotban van, mivel régebben edzettem, de kihagytam másfél évet, így azokra is ráült egy kis zsír. Hogyan tudnám szálkásítani őket?

A mellemre is sok zsír jött, amit a legjobban utálok. Milyen gyakorlatokkal tudnám őket VV alakból |_|_| alakúvá formálni? Magyarul kicsit megkockásítani?

Ja, hasnál nem feltétel, hogy utána kockahas legyen belőle, szeretem én a pocakomat, csak ez már nem pocak, hanem hegyomlás.


2010. aug. 20. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Kevés szénhidrát, több fehérje meg valami termo zsirégető:)


Has: Hasprés,Haskerék,Lábemelés ferdepadon

Váll: Fejfölé nyomás egykezes súlyzóval, Mellről nyomás ülve, Döntött törzsű oldalemelés

Hát: Széles fogású húzódzkodás, Hiperhajlítás, Csigás letolás nyújtott karral

Mell: Fekvenyomás egyenes padon, Tárogatás egyenes padon, Csigás keresztezés


:)) hajrá

2010. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 clint ***** válasza:

átalakítani nemtudod, csak leolvasztani:D

Lemegy róla a zsír, számíts rá, hogy sokkal kisebb lesz a kerülete.

2010. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
megfelelő diéta és edzés- body.builder.hu --- alapismeretekben le van írva
2010. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!