Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szoktatok mondani azoknak...

Mit szoktatok mondani azoknak akik beszolnak hogy fel vagy fújva ha énis szedném ezt igy néznék ki 1 hónap alatt és hasonlok?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon idegesit hogy lenéznek évek óta járok kondiba más meg ilyen szavakkal becsmérel mikor nekik a legnagyobb amit csináltak az hogy lementek a boltba piáért vagy chipsért...
2010. aug. 19. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltam én is úgy, hogy mindenki azt beszélte a munkahelyemen, hogy kokszolok, pedig semmit nem szedek, még tápkiegészítőt sem. Én úgy fogtam fel, hogy elismerés, meg büszke voltam magamra...Aki ismer, az úgy is elhitte, hogy soha nem szednék ilyen szarokat!
2010. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen 1 hónap alatt így néznék ki szövegre sok sikert kívánnék, és megkérdezném hogy mi tartja vissza, ha 1 hónap alatt elérhetné és ennyire irigy rá.
2010. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha évek alatt sikerült elérned a célt, akkor elismerésem. Én ugyan nem kondizok, de aki egy hónap alatt "gyúrta ki magát" azt elég szépen ki szoktam röhögni.
2010. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fogadni kell vele, ha egy hónap múlva akkora lesz mint te akkor megtanulod lesz*pni magad és ő videóra veheti. De ha te nyersz akkor neki kell megcsinálni :) Nem hinném, hogy sokan bevállalnák :3
2010. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én agresszivan rámorgok az ilyenekre, általában ennyi elég nekik :D
2010. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt mondom hogy szedjen be napi 4 szem anadrolt de nézze meg a melléhatásait előtte.Általában vagy nem szól hozzám többet vagy nem is látom többet
2010. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Aquir ***** válasza:

Ezen emberek számára a tápkieg is szteroid, tehát azt sem tudják miről beszélnek!

Mond azt nekik, hogy te viszont évek kemény munkája után sem tudnál olyan selejt lenni, mint ő!

És fogd fel bóknak! :D

2010. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat.Elég dühitő az emberi tudtalanság.
2010. aug. 20. 06:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs az a szteroid amitől pikk pakk jól lehet kinézni!! Nőljük ki ebből az 1 hónap 2 hónap szarból vizet meg zsírt még az édesanyám is tud tömegelni.
2010. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!