Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb vitamincsomag?

Melyik a legjobb vitamincsomag?

Figyelt kérdés
Hello kinéztem a MuscleTech VitaKic Hardcore,ScitechMonster 100,Scitec Multi Pro,Brutal Pak vitamin csomagokat amik szerintem jók lehetnének ezek közül melyik a legjobb egy 18 éves 4 éve testépitő számára ? Vagy esetleg tudtok mondani még olyat ami jó ?
2010. aug. 19. 09:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hát napi 60dkg hús csirke,pulyka,marha ezeket váltogatom , reggel 100g zab,meg napközbe elosztva 250g fehérrizs. 18 évesen érdemes tesztoszteron fokozót használni lenne hatása ?
2010. aug. 19. 10:09
 12/17 anonim ***** válasza:

a tribulus alapúaknak nem.A novedex idén doppinglistás lett mert steroid vegyületet találtak benn úgyhogy nem hiszem hogy be tudod szerezni(meg nem is ajánlanám 20éves kor alatt)

A novedexben az a spéci hogy a belső tesztoszteron termelést 5-6x-ára emeli és az ösztrogént a kimutathatatlan szint alá nyomja.Ezért iszonyatosan erős


A tribulus alapú tesztóboosterek-ből max a stimulánsokat éreznéd.A termelésedet nem tudná növelni

2010. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Rendben ezek beszerzem akkor már csak egy utolsó kérdés mit mondassz a scitec Arthroxon izületvédőre ? gondolok a joint x helyett
2010. aug. 19. 10:25
 14/17 anonim ***** válasza:
igazából nekem a joint x sem vált be,úgyhogy sztem az ízületvédős baromságot hagyom a p*csába.Az egyetlen ízületvédő am eddig nekem bevált az anadrol volt de azt pláne nem javaslom mert csúnya dolgokat tud csinálni és én sem ízlevédőnek használtam.Sztem próbálj ki többfélét és amelyik beválik annál maradj.De ez mindenre igaz
2010. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
huh ilyenkor tudom felhúzni magam mikor az ember kiad 10e-reket és semmi vagy elenyésző hatása van.Több termék is számomra nulla volt gondolok a hot blood-ra is 1.5 adagnál kezdtem érezni valamit de 2 volt aminél durrantam és pörögtem edzésen de sokan javasoltam ilyen mennyiség meg káros :/
2010. aug. 19. 10:33
 16/17 A kérdező kommentje:
javasolták* régen nagyon fáj a könyököm vettem Animal Flex-et úgyanugy fájt továbbra is inkább kihagytam azokat a gyakorlatokat és igy sikerült megszüntetnem.
2010. aug. 19. 10:35
 17/17 anonim ***** válasza:
az no fokozók nálam sem hatnak.Valószínűleg a koffein immunitásom miatt.Bár én először termékmintát vettem belőle(NOVA) így sok pénzembe nem került.Abból is állítólag a gasparié nagyon über csak nem fogok 10000forintokat kiadni azért hogy bedurranjon a karom.Ha meg nagyon fokozni akarom az intenzitást akkor ephedrint veszek
2010. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!