Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb vitamincsomag?

Melyik a legjobb vitamincsomag?

Figyelt kérdés
Hello kinéztem a MuscleTech VitaKic Hardcore,ScitechMonster 100,Scitec Multi Pro,Brutal Pak vitamin csomagokat amik szerintem jók lehetnének ezek közül melyik a legjobb egy 18 éves 4 éve testépitő számára ? Vagy esetleg tudtok mondani még olyat ami jó ?
2010. aug. 19. 09:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
vagy még a Gaspari Nutrition Anavite jöhetne még szóba sok jót hallottam erről a gyártóról is :D
2010. aug. 19. 09:23
 2/17 anonim ***** válasza:
Sztem multi pro.A brutal pak meg az anavite is jó,de sztem a árban is meg értékben is a multi pro a befutó
2010. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De akkor is a multi prot választanád ha egy árba lennének ? Én most 2 hónap nyári munkával elég sok pénzt összeszedtem igy akármelyiket megtudnál venni hónapokig. És hallottál már a flavon max-ról ? Ilyen dunsztosüvegbe van lekvár formájába azt ajánlották nekem de nem tudom jó lehet -e ...
2010. aug. 19. 09:47
 4/17 anonim ***** válasza:
hatóanyag tartalomban a multi pro jobb.Árba is jobb.Szerintem nem kell több.A Gaspari termékeivel meg csak óvatosan
2010. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Rendben akkor Multi pro lesz :D Amúgy mért ki tartonom a gasparitól ?
2010. aug. 19. 09:56
 6/17 anonim ***** válasza:
mert prohormonokat is gyártanak és ebből kifolyólag a termékeik nagy része is a prohormon kúrák köré épül.Sokszor adnak ki olyan terméket amiben szteroid vegyület vagy doppinglistás anyag van.Most is visszavonták 2 terméküket és régebben is volt már rá példa.De ettől függetlenül(vagy éppen ezért) hatásosak és jók a cuccaik.Biztonságosak is.De verseny megvágnak a doppingteszten
2010. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdesem: Te milyen kiegészitőket használnál tömegnöveléshez a vitaminon kivűl ha van egy normálisan megtervezett étrend ? Gondolnék arra konkrét termékeket is mondhatnál ha nem lenne gond :).Aerob hányszor menjen gondolom elkerülhetetlen hogy ne zsirosodjak de sok testépitő van aki off szezonban is meglepően jó formát tart gondolok naturál és nem naturál versenyzőre.
2010. aug. 19. 10:00
 8/17 A kérdező kommentje:
Most 182cm-es magasságomhoz 78kg tartozik 6%-os testzsir mellett ezt véranalizisből mondták nekem,és tolóméterrel megnéztem a sportorvosom.
2010. aug. 19. 10:03
 9/17 A kérdező kommentje:
-m hát akkor gasparit még hanyagolom egy ideig : D
2010. aug. 19. 10:03
 10/17 anonim ***** válasza:

hát aerobhoz én nem értek mert nekem nem kell.Nem halmoz a szervezetem zsírt.

100% kreatin monohidrát(biotech)

Glutamin(scitec)

multi pro

joint X (ízületvédő)

gaspari Novedex XT (tesztó fokozó)

Tömegnövelőt/fehérjét meg étrend válogatja

Ha nagyon sz*r akkor Jumbo.Ha tűrheő akkor volumass brutal gainer vagy valamilyen peak-es cucc.

Ha még jobb a kaja akkor fehérje.Nekem árban a 100% whey pro jött be de itt is jó a peak illetve a universal(ez k*rva drága)

ha marad $ akkor pro long is(scitec,kazein)

2010. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!