Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyasmi gyógyszer ami...

Van olyasmi gyógyszer ami hasonló a naposmihoz?

Figyelt kérdés
olyasmi gyógyszert keresek ami hasonlóan hat mint a naposim csak ne legyen olyan káros mint ez :D:D
2010. aug. 18. 20:06
1 2 3 4 5 6
 51/56 clint ***** válasza:
hát igen, de mekkorát lehetne nőni egy napós hústól:D:D
2010. aug. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
doppingolt csirkemell az azért beadná:D Milyen lenne a tescos reklámszöveg?Megjött az új anabolikus csirkemell testépítőknek!!!
2010. aug. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Mondjuk most étteremben éjjeli őrködök és a szakácsok mindig hagynak itt nekem rizs-csirkét.Majd szólok nekik hogy szúrják meg 2ml decaval hogy legyen valami íze:D
2010. aug. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 clint ***** válasza:
vááá bazeg, keserű lesz
2010. aug. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
az lehet de ütni fog:D Lehet szó szerint is leb*sz 1 pofont a csirke amikor kiszedném a mikróból:D
2010. aug. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:
hehe köszi szépen a válaszokat...még gondolkodok rajta de lehet hogy megmaradok egy étrend kiegészítőnél:D:D míg elolvastam a hozzászólásokat végig röhögtem magam:D tuningolt csirkemell:D háháháhá
2010. aug. 20. 21:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!