Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyasmi gyógyszer ami...

Van olyasmi gyógyszer ami hasonló a naposmihoz?

Figyelt kérdés
olyasmi gyógyszert keresek ami hasonlóan hat mint a naposim csak ne legyen olyan káros mint ez :D:D
2010. aug. 18. 20:06
1 2 3 4 5 6
 31/56 clint ***** válasza:

a kék szív alaku a legelterjedtebb.

Elég dudoros gömbölyded szivecskék, a hamis laposabb, szinte teljesen lapos. Van benne hatóanyag csak jóval kevesebb.

2010. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
ok köszi a gyors válaszokat ....mivel szinte csak ti 2-en írtatok ezért tőletek kérdezem hogy ti szedtétek-e ezeket és ha igen akkor a tapasztalatra kíváncsi lennék.:)előre is köszi:D
2010. aug. 18. 22:08
 33/56 anonim ***** válasza:

andriolt még nem szedtem de sokan ajánlgatják kezdőknek mert náluk még jól hat.


A danabolról meg könyveket lehetni írni.Ha hülyén szedik kegyetlen mellékhatásai vannak.Viszont ha okosan mindenképpen a legjobb tablettás szteroid.Megfelelő edzés étkezés pihenő és PCT iszonyatos fejlődést hozhat

2010. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
persze mindennek meg kell fizetni az árát és ez itt nem pénzben mérhető.Ha csak 1 kicsit is érzékeny vagy rá(meg amúgy is) komoly androgén mellékhatásokat képes produkálni
2010. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 clint ***** válasza:

igen.

NAposim, anabol, danabol, methandione, sustanon, omnadren, testosteron propionate-hoz volt szerencsém ha nem hagytam ki semmit. Ebből az omnadren volt a legjobb, persze általában mindenki szerint az a legjobb. A naposim és anabol színtiszta gyógyszertári cucc volt, a napot én vettem ki recepttel ugyhogy az is erős volt.

2010. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

omnafej nem játszott be?:D

Am kb fél éve már 100%ban ugyan az volt a lengyel omna hatóanyaga mint a szusztának.Csak leálltak a gyártással-.-

2010. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
esetleg Oxandrolon vagyis Anavar. az hozza az erős csak hát nehéz beszerezni meg drága is, de legalább jó és kevés a hamis. Állítólag Hugh Jackman is tolt belőle az x-men 3 előtt.
2010. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:

a kék szív alakú danabol az elvileg Body Research, az eredeti. de nem hiszem, hogy eredetit kapsz. nem tudom pontosan mennyi idő amíg elvileg el kezd hatni, de amit nálunk árulnak kék szives danát az már 2-3 óra alatt, szóval tutira van benne metiltesztó jócskán.

és én nem szedném a helyedben 3 hónapig. talán jobb lenne ha csak felvezetésnél szednéd kb. 5 hétig aztán váltanál mondjuk enántátra vagy szusztára.

2010. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

Az oxandrolon az hasonló a stanozololhoz.Mind a kettő minőségi szaftot hoz,mind a kettő drága,és mind a kettő gyenge.Csak a stanozololt nem nagyon hamisítják.


A danabolban én még nem találkoztam metiltesztóval.Azért hat gyorsan mert gyorsan szívódik.A kék szív alakú nem lapos danabol az eredeti.A kamu danabolokban csak a hatóanyag kevés.Metiltesztót a naposimba meg ahogy hallottam már az anabolba is szokás tenni(hányadék)

2010. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Meg danabolban nem is annyira lenne veszélyes a metiltesztó mert abból normális ember nem szed napi 3 szemnél többet.Így ha 1 része metillóf*sz nem lesz tőle bajod.Napi 6 szem anabolnál viszont komoly mérgezést okozhat
2010. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!