Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van ez így? Nektek mi a...

Miért van ez így? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Azt látom nálunk, hogy állandóan csak a versenysportot preferálják, és aki nem akar csak komolytalan szinten sportolni játékból, egészségmegőrzés céljából, azt nem veszik komolyan.


pedig ha egy klubba elmehetne ő is ugyanúgy fizetne érte.


Szerintem ez fontos lenne, hogy ne csak az élsportolók tudjanak szervezett keretek közt sportolni, hanem bárki.


Ha ez ellen akarok tenni, mert én is szeretnék sportolni, akkor szerintetek tudok alapítani egy amatőr sportklubbot.

sportos játékklubbot vagy ilyesmi?


Mi kell ehhez?

Engedélyek, meg ilyesmi?

Egy kisember is tud ilyet csinálni?


Ha csak úgy van hogy vannak alkalmak és nem muszály eljönni, valamint ingyenes is, akkor mi vonatkozik egy ilyen tevékenységre.


2010. aug. 18. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon költséges dolog, de manapság rengeteg tömegsport mozgalom van, érdemesebb ott körülnézz. Itt bekell jegyeztesd magad, kell sporttelepet találni, stb.
2010. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem írtál sportágat,hogy viszonyítsak.A bokszban pl így van.Ha hobbista vagy,annyira nem foglalkoznak veled,de edzés előtt adsz egy 500-ast az edzőnek és probléma letudva.

A saját klubhoz nem kell engedély.Kibérelsz egy termet,veszel bele bokszzsákot,összeszedsz néhány havert és edzettek.

Egyébként meg csomó fajta küzdősport van,amiben nincs is verseny.

2010. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, nálunk nincs sokfajta sport.

Van társastánc, foci, kézilabda, röplabda néptánc.

Ezek mind a versenyre mennek.

2010. aug. 19. 06:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem túl nagy településen laksz, így a tömegsport mozgalom értelmét veszti, mert aki akar elmegy a versenyekre, aki nem az fut, biciklizik magának.
2010. aug. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

15.000 ember lakik a településen.

Csak arra gondoltam, hogy könnyebben elmenne az ember egy olyan sporttevékenységre, ahol közesen sportolnak, és nem egyedül.

Igaziból csak egy fedett téli hely lenne jó, ahol mondjuk lehet labdajátékokat játszani, meg tollasozni stb.


Mert nyáron mindenki mozog eleget, meg elfoglalt is a kertek, befőzések, nyaralások és még sok egyéb miatt.


Egyébként itt bármi történik rámozdulnak az emberek, mert nagyon ritka, ha történik valami. Ezért ha bármit kitalálnak, azt nagy érdeklődés követi.

2010. aug. 19. 09:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!