Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet ajánlanátok...

Milyen edzéstervet ajánlanátok egy vékonyabb lánynak, aki izmosodni/formásodni szeretne? És milyen étrendet?

Figyelt kérdés
170 centi vagyok és 52 kg. Az utóbbi időben nem sportoltam semmit.

2021. márc. 9. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Pizza king! 😀 Az étrend. Sportot meg felejtsd el, mert teli bendővel nem tanácsos ugrálni. 😀
2021. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenekre nemlehet normalis valaszt adni... tomegelj tisztan melle sulyzos edzes meg kardio. Ha nem ertesz hozza keress fel egy edzot. Szemelyes allapotfelmeres utan ir neked etrendet meg edzestervet amit idonkent valtoztat ahogy te is valtozol. Mindenkinek mas valik be. De ha nem akarsz a neten rengetek video, kcal kalkulator, leiras mindenrol. Akkor magadnak kell kikiserletezni. Hiaba irna vki egy etrendet meg egy edzestervet lehet neked teljesen rossz.. ehhez sokkal tobbet kene tudni rolad meg foglalkozni veled nem irni par mondatot. Amit am penzert szoktak csinalni
2021. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19.44-eshez csatlakozom. 2-3 mondatban nem tudunk sem edzéstervet, sem étrendet adni. Vagy kezdj el tanulni, vagy fogadj személyi edzőt! Ha konkrét kérdésed van, abban szívesen segítünk. A tanuláshoz ajánlom a Youtube-ot. Keresd Csabai Ábelt, vagy a Három harmad nevű csatornát!
2021. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában miket szoktál enni egy nap? Hány kalóriát? Sportolsz valamit? Ha igen mit és mennyit?
2021. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Alapjáraton nagyon nehezen hízom, 1 évig kb gyorskajáldákon éltem, és úgy híztam fel ennyire, de azért ez nem a legegészségesebb módszer. Tudom egyébként, hogy pénzbe kerül egy dietetikus és személyi edző, de jelenleg nincs 50-60 ezrem ilyenekre, ezért tettem fel itt kérdést.

De majd jobban utánajárok a dolgoknak, köszönöm a normális válaszokat!:)

2021. márc. 9. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában miket szoktál enni egy nap? Hány kalóriát? Sportolsz valamit? Ha igen mit és mennyit?
2021. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem néztem pontosan a kalóriabevitelt. Egy nap 3x szoktam enni, reggelire valami szendvics, délben főtt étel, este mondjuk tojás, de változó, nincs nagyon rendszer benne. Itthon kezdtem el edzeni, de nagyon alapgyakorlatokkal, és egyelőre keveset, kb 45 perc, de pihenésekkel.
2021. márc. 9. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!