Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjeporhoz adagoló?

Fehérjeporhoz adagoló?

Figyelt kérdés
Mindenhol látom, hogy a fehérjék leírásánál ott van, hogy 1 adag(30g) tartalmaz: ... Az lenne a kérdésem, hogy ezt mivel lehet kimérni? Adnak hozzá valamit, vagy külön kell venni? Tudom, teremben ezt megkérdezhetném, de csak jövő héten tudok odamenni és addig már meg akarom venni a port, jó biztos a boltban is elmondják, de eszmbe jutott most és nagyon kíváncsi vagyok.
2010. aug. 18. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
van bennük adagolókanál
2010. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, még annyi, hogy esetleg van valakinek tapasztalata, melyik a legfinomabb íz a sciteces 100% whey proteinből?:)
2010. aug. 18. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindegyik iható
2010. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

nem mindegyikben van adagolókanál (tapasztalat), lehet, hogy a véletlen műve, lehet, hogy termékfüggő.

ámde, shop.builder.hu, és rendelsz egy mérőkanalat:)

2010. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A sciteces cuccokba 99% hogy van kanál, és más termékeknél is csak akkor nincs ha utántöltő tasak, vagy kifelejtik belőle.

100% wheyből nekem legjobban a kókusz-csoki, karamel és a fahéjas-fehércsoki-mokka jön be. De egyébként a többi is teljesen rendbe van.

2010. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont most jövök eddzésről, nekem az epres a favorit.
2010. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát én a glutaminhoz nem kaptam kanalat de abból 5g kell=kólás kupak vagy a biotech-es kreatinos adagoló kanállal veretem.Nagyobb kiszerelésekhez viszont mindig adnak
2010. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!