Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elérhetem valamikor is az Ő...

Elérhetem valamikor is az Ő szintjét? Szeretnék olyan kemény lenni mint Ő!

Figyelt kérdés

[link]

Tiszta kemény állat! Csak az a baj, hogy sose lesz ilyen szőrös a mellkasom :(

Elérhetem valamikor is az ő szintjét? Én mindent beleadok, de most a ti segítségeteket kérném. Írhattok bármilyen durva edzést a lényeg, hogy hasonlítsak rá egy idő után!

Úgy érzem semmit sem csináltam ezalatt a 3 év edzés alatt. Szeretném komolyra fordítani a szót!

Gyűlik bennem a tesztoszteron! Ááááá -ez egy godzilla kiáltás volt-


2010. aug. 17. 17:22
 1/10 A kérdező kommentje:

A kérdés nem vicc! Ne töröljétek! :)

Köszi

2010. aug. 17. 17:22
 2/10 anonim válasza:
52%

mindennap 500fekvő

500 felülés

500gugolás

1óra futás

1óra bicaj

szőrnövesztő emg van.

hajrá!

2010. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen 'cuki' bajszod? :D
2010. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A bajusszal nincs gond ha akarom lehet :)

Az egy óra bicaj megvan már, az egy óra futás is. Felülésből még kell akkor +400 és fekvőből még +460. Súlyzózni, hogy súlyzózzak? A csúccsal :D?

Gondolkodtam az étrenden is. Ahhoz, hogy akár megtudjam közelíteni a szintjét rengeteg fehérje kell. Igazából bogarakra gondoltam. Az vagy amit megeszel, tehát ha skorpiót eszek akkor csak kemény leszek nem? Csak az a baj, nehéz szerezni és elég drága is, a Lidl-ös banánnal meg csak ritkán jön. Egyéb alternatíva?

2010. aug. 17. 17:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Hm, nyár van, még van két heted a suli előtt, szerintem menj el a sivatagba, ott találsz egy párat :D meg a meleg miatt az a 'kiképzés' sokkal hatékonyabb lesz ^^
2010. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem, bár nekem 3 hét van a suliig (fősuli) :)

Az a baj, hogy nincs pénzem repülőjegyre. De ha beöltözök nagykabátba akkor az ugyan olyan hatásos lehet?

2010. aug. 17. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Hacsak nem épp esik, akkor ugyan olyan hatásos lehet :D

Bár skorpiókat attól még nem fogsz találni :( egyél helyette halat :D

2010. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet! Meg van itt egy pár béka is a belvíz miatt :) Szerintetek mennyi lehet a testzsírszázaléka a képen?
2010. aug. 17. 18:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne otthon hülyéskedj fekvőtámaszokkal, hanem menj el egy konditerembe, állítsd magadnak össze egy étrendet, és szerintem egy ilyen formát 2-3 év alatt simán össze lehet hozni ha betartasz mindent, és rendesen csinálod. És a futást+biciklizést felejtsd el.
2010. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok és ezt is csinálom, de úgy érzem a futást nem hagyhatom el. Chuck Norris egy rendkívül fitt ember "volt a fénykorába". Ezt bizonyítja a rengeteg küzdősport is amiben díjakat nyert.


Wikipédia:

"fekete övet szerzett Tangszudóban, Tae Kwon Doban és Shito-Ryu karatéban, valamint brazil Jiu-Jitsuban"


Egy "sima" testépítő nem áll olyan szinten mint Ő "állt". Nem vagyok kezdő, de mégis úgy érzem, ez a cél megfoghatatlan!

2010. aug. 18. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!