Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lefogytam 75...

Mit tegyek? Lefogytam 75 kilóra 120-ról, de a mellem még mindig elég nagy. Letudom dolgozni valahogy a maradékot? Csak zsír, nincs benne csomó a bimbó alatt.

Figyelt kérdés

a mellkasom mérete a fogyás alatt fokozatosan csökkent, de megálltam, és képtelen vagyok magamat rávenni újabb fogyókúrára, nem megy:S nincs erőm. kb 1 éve fogytam le. 180 cm vagyok, elvileg jó a súlyom, de mégis, valamiért a mellkasom rémes:( szerencsémre a bőröm visszament, azzal nincs baj, de nem tudom mit tegyek a mellkasommal. 12 éves korom óta kövér voltam, az előttig nagyon vékony, és nagyon vékony csontozatú. (sajnos beadtak nekem egy jó kis étvágygerjesztőt, és nem a recept szerint, és akkor kezdtem el enni). az arcom eléggé helyes azt mondják, és nem is tűnök kövérnek. Mit tudnék tenni hogy ez jobb legyen? mert szeretnék még fiatalon élni. és az az igazság hogy aranyos akarok lenni(tudom ez gáz, de ez van). Valami gyakorlat esetleg? vagy valamilyen diéta?


19/f


2010. aug. 14. 21:59
 1/6 anonim válasza:

Minden elismerésem a tiéd!

Érdemben nem tudok neked vélaszolni, de megosztanád velem a fogyásod történetét? Írsz nekem privit? Kérlek! :)

2010. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__10..

A 2.válaszban leírtam egy étrendet,annyit módosíts rajta,hogy a húshoz egyél párolt rizst.Napi 2000kcalt nyugodtan bevihetsz.

Még annyit tanácsolnék,hogy mérj egy testzsír%ot a pontos felesleg megállapításához.

2010. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi. azt mond meg légy szíves, hogy azt a test zsír % ot, hogyan kell mérni?
2010. aug. 14. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

A jelölt részeknél összecsíped a bőrt,kihúzod és leméred a kihúzott részt.

Mm-ben kell megadni.Nem olyan pontos,de megközelíti a valóságot.

2010. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak el kene kezdened konditerembe jarni, es egy jo edzestervet osszeallitani.
2010. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hogy fogytál le?
2011. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!