Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha így szedem ezeket akkor az...

Ha így szedem ezeket akkor az nem gáz? Lent több

Figyelt kérdés

Szóval 16hónapja járok terembe és úgy döntöttem kipróbálom a hot bloodot meg az attackot és az úgy jó ha edzés előtt megiszom a hot bloodot és az attackot és edzés után a fehérjét?

Vagy ez így jó vagy valaki kérem segítsen nem igazán értem:S:)

Köszönöm Előre is!


2010. aug. 14. 03:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ihatod így is bár én az attackot nem tartom jónak kúra szerű szedésre stimulánsnak meg pláne.Idd a hot-ot edzés után proteint kúrára meg vegyél 1 sima monohidrát port.zt ihatod edzés előtt fél órával és edzés után vagy edzés után és lefekvés előtt

Viszont ha a koffeinre nem reagálsz rendesen(vagy semennyire vagy túlságosan)akkor a hb-t is hagyd

2010. aug. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kérdező: ihatod, bajod nem lesz tőle. De szerintem a hot bloodot eleinte ne egész tasakkal idd, hanem csak fél tasak, valószínű, hogy erre is jól fogsz reagálni. (Én is mindig fél tasakkal ittam, pedig 4 év edzés után próbáltam ki először.)


h4xOr: "Idd a hot-ot edzés után proteint kúrára meg vegyél 1 sima monohidrát port.zt ihatod edzés előtt fél órával és edzés után vagy edzés után és lefekvés előtt"


1. Jó lenne ha használnál vesszőket, mert akkor lehetne érteni, hogy mit mondasz.

2. A proteint (fehérjét) NEM kúraszerűek kell enni, hanem minden edzés után. Másrészt a protein NEM monohidrát, max izolátum vagy koncentrátum lehetne, meg még pár dolog. (A kreatin lehet monohidrát), de az egész kérdésben nem volt említve protein.

2010. aug. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mekkora 1 hülye vagy...vessző nélkül is érthető szerintem de akkor a debileknek is leírom így

1.idd a hb-t edzés előtt

2.edzés után proteint

3.kúra szerű szedésre monohidrátot(mivel az attack kreatin)


Arról nem tehetek hogy itt melóhelyen nincs vessző de ha az értő olvasást nem tanultad meg akkor meg csak sajnálni tudlak.De ez amúgy is annyira egyértelmű.Attackot ír a gyerek én meg monohidrátot.Mégis mi a f*szomra gondolnék ha nem kreatinra?

2010. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a kérdésben nem volt említve a protein?fordítsd már le a fehérjét angolra te idióta.Segítek PROTEIN.És még annyit elárulok hogy nem csak izolátum és koncentrátum lehet a fehérje hanem kombinált is a kazeinről meg ne is beszéljünk
2010. aug. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor leírom mégegyszer, hogy te is értsd..


h4xOr: "Idd a hot-ot edzés után proteint kúrára meg vegyél 1 sima monohidrát port.zt ihatod edzés előtt fél órával és edzés után vagy edzés után és lefekvés előtt"


1. "idd a hot bloodot edzés után "

F*SZSÁG. Hot bloodot előtte kell inni.

2. Protein KÚRA NINCS!!!! (bár most vettem észre h tényleg volt fehérje a kérdésben).

3. kreatin kúra van, csak ez meg hiányzik a szövegből.


Én megtanultam szöveget értelmezni hidd el, de ha nem tudsz normálisan írni, akkor talán valahogy tagold a dolgot, mert így nem segítesz.


h4xOr válasza: ".És még annyit elárulok hogy nem csak izolátum és koncentrátum lehet a fehérje hanem kombinált is a kazeinről meg ne is beszéljünk"

Igen.

Mit írtam én? "Másrészt a protein NEM monohidrát, max izolátum vagy koncentrátum lehetne, meg még pár dolog."

2010. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

de az egész kérdésben nem volt említve protein.

??????????????????????????????????????

Legalább azt tudod mit írsz ha már olvasni nem?Egyébként zt aláírom hogy akinek a minimális alapismeretei sincsenek meg az olvashatja úgy is ahogy te.Viszont akinek ezek megvannak értenie kell így is


A gyerek a hb-t és az attackot akarja együtt szedni.


Ha azt írom hogy szedje a hb-t(nem egészítettem ki tehát logikusan úgy szedje ahogy írta)edzés után protein(ez annyira alap hogy le se kellett volna írni)kúrára meg monohidrát(mégis mi a k*rva anyám van még monohidrát?és mivel eddig csak az attackról nem írtam ami merő véletlenségből megint 1 kreatin mint a monohidrát szerintem k*baszottul egyértelmű hogy mire gondoltam)

De már írtam.Ha a minimális dolgokkal sem vagy tisztában akkor ne másokat okítsál hanem pótold a hiányosságaidat.


A másik része a dolognak hogy a hb az egyik legszarabb stimuláns.Nyugodtan mehet belőle 1 adag nem kell itt felezgetni.Ha meg valakinek magas a vérnyomása vagy extra érzékeny a koffeinre akkor úgysem szedheti.Ez 1 koffein+kreatin mátrix alapú cucc.Mégis melyik lenne az amelyik olyan kegyetlen löketet ad hogy ne lehessen meginni?Phx+koffeint tabletta is erősebb kombináció mint ez a fos.De 1 próbát megér csak az árát nem

2010. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gyakor ***** válasza:
h4xOr arra gondolhatnál, hogy a kérdező nem rendelkezik olyan ismeretekkel, hogy megfejtse, hogy a mondataidban hová kellenek a vesszők. Ahelyett, hogy leírtad volna az első válaszodat vesszőkkel elkezdtek oldalakat irkálni az értelmezésről. Tehát a kérdezőnek az első válaszban említett mondat helyes tagolással(szvsz): Idd a hot-ot, edzés után proteint, kúrára meg vegyél 1 sima monohidrát port.Azt ihatod edzés előtt fél órával és edzés után vagy edzés után és lefekvés előtt.
2010. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha nincs vessző billentyűzetben nem tudok írni.Ha meg valaki 16!!!hónap alatt nem tudja az alapokat inkább ne szedjen semmit
2010. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

h4xOr válasza: "de az egész kérdésben nem volt említve protein.

??????

Legalább azt tudod mit írsz ha már olvasni nem?"


Vigasztaljon, hogy te sem tudsz szöveget értelmezni, ami viszont rosszabb, mint hogy én elsiklok egy szó felett :) olvasd el még egyszer a 8:51-es hozzászólást, hátha ezúttal sikerül. De én legalább beláttam, hogy tévedtem, te meg még mindig nem.


Tudod, én is 5 éve edzek, és én tisztában vagyok az alapokkal. Ellenben a kérdező nyilván nincs. Ne adj többértelmű választ, mert ez itt nem az edző válaszol, hogy kötelező legyen elolvasni az alapismereteket és képben lenni a dolgokkal. Akik ide írnak kérdést többnyire lóf*sz fingjuk sincs az egészről. Sőt többnyire azoknak sem, akik tanácsot adnak. Nekem honnan kellene tudnom, hogy Te melyik fajtából vagy?


Ha tagolnád a mondandód nem lenne félreértés. Vessző nélkül is lehet tagolni egyébként.

2010. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szóközzel tagoltam
2010. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!