Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az EFX...

Mi a véleményetek az EFX termékekről?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam Siófokon és egy pasi megállított, hogy próbáljam ki az EFX karkötőt. Az egyensúly teszt működött, és amikor megérintettem a karkötöt valami fura bizsergést éreztem amit eéőtte soha. Eléggo hitetlen vagyok az ilyen termékekkel kapcsolatban. Nektek van tapasztalatotok ezekről a termékekről?
2010. aug. 13. 11:55
 1/1 anonim válasza:

Mi hármat vettünk a családban, én az anyukámét pont ma próbáltam ki. Már másodjára vettem igaz fel, de először én sem akartam elhinni, hogy tényleg működhet. Ma felvettem több időre, és tényleg jobban éreztem magam, úgy mentem úszni is, hogy rajtam volt, és gyorsabb voltam, meg egészében véve energikusabb. Azt hiszem magamnak is, és barátomnak is fogok venni. Bár az ára sajnos nekem elég soknak tűnik:-(

Te megvetted a végén?

Másnak tapasztalata?

2010. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!