Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az jó, ha a bicepszezésnél...

Az jó, ha a bicepszezésnél variálom a súlyt? (egykezes súlyzóval állva)

Figyelt kérdés

egyik nap 12 kilóval edzenék,3x12-t,majd egy-két nap kihagyással 16 kilóval 3x8-at.

olyan válaszra nem vagyok kíváncsi,"hőőő mit akarsz azzal a 12 kilóval?"ennyit bírok,és kész.


2010. aug. 12. 15:05
 1/7 A kérdező kommentje:

heti 3 edzés lenne.

amugy 4 hónapja edzem,kajám nagyjából rendben van,talán még nem tökéletes.

2010. aug. 12. 15:07
 2/7 anonim ***** válasza:
tapasztald ki hogy reagál rá a szervezeted.Bár szerintem nem jó de aztán meg kitudja.1-2hónap alatt úgyis rájössz
2010. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ! akkor kisérletezek.

vki más aki edzett már így és észlelt vmi pozitív változást?

2010. aug. 12. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak bicepszre edzel ? HE ? Ne várd hogy nőni fog a karod
2010. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 clint ***** válasza:

sztem igen. Általában nem jó ha berögzülsz.

Én még a napokat is variálom, nem minden héten ugyanazon a napon megyek edzeni, nem ugyanazt a sorrendet követem semmibe. Ezzel próbálom elérni, hogy nagyobbat reagáljon a test.

2010. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

16:17

honnan veszed,hogy csak bicepszre edzek? he?

konkrét edzéstervet követek, a bicepszgyakorlat az csak egy része az edzésnek....kíméljetek a hasonlóan értelmes válaszoktól ha lehet....

2010. aug. 12. 21:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Clint: igen én is ezért gondoltam,hogy kipróbálok ilyen dolgokat.meglátjuk mennyire lesz hatásos.
2010. aug. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!