Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditeremben hogyan haverkodjak?

Konditeremben hogyan haverkodjak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Odamész egy sráchoz és megdicséred a bicepszét például. Vagy segítséget kérsz fekve nyomásnál és utána már tudtok beszélgetni.
2010. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Basszus én meg abban a hitben voltam hogy oda gyúrni járnak az emberek:(
2010. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ja. szerintem oda edzeni kéne menni. és nehogy valakinek megdícsérd a bicepszét mert az tuti homár dolog és hozzád vágnak egy huszas tárcsát :D. járj le rendszeresen aztán idővel majd haverkodsz, néha kérsz segítséget, segítesz, eszmecsere stb.. de sorozatok között nem kéne zavarni az embereket hosszan. én azt nem szeretem, meg alapvetően oda edzeni járnak az emberek. bár sokak nem így gondolják
2010. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igy van, meg ne szolalj!

Sot iskolaban se beszelgess, mert oda tanulni jarnak az emberek...


(nem kell dicserni oket, - foleg nem a bicepszuket -, hanem egyszeruen szoba elegyedsz valakivel, de ne izmosakkal, mert azok altalaban bekepzeltek, es bunkok :D - a kivetelek nem veszik magukra!)


S.

2010. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát speciel én biztos egy csáknóriszos pörgőrúgással leküldeném amelyik elkezd dícsérgetni mert rohadtul nem azért járok le hogy másoknak megfeleljek.

A legjobb kiindulási alap a haverkodáshoz ha segítséget kérsz mert ezzel a tudásukat ismered el.Onnan meg majd lesz valami.De a lényeg hogy senkit se zavarj

2010. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

He oohe add ma ide azt a sulyt he... Fogjad ma meg nekem ezt egy pillanatra o hukk.

Nagy tudas. XD


S.

2010. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen ha a gyakorlatok kivitelezését kérdezed meg az f*szság.Ha hülye vagy barbizzál
2010. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pfff... szm semmi homarsag benne, ha elismered a masiknak valamijet, csak persze nem ugy kell, hogy..."jo a segged, kő kola?" Hanem ESETLEG ha szobajon, de tenyleg inkabb hagyd, h dolgozzanak az emberek, viszont a segitsegkeres, az igen... ilyenkor lehet picit dumalni, de igyis ugyis szm az a csel, ha gyakran lejarsz, majd idovel akar buliban osszefutsz egy két ismeros arcal a gyuroterembol, s akkor mar haverként kinalod meg sorrel.
2010. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!