Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hullahoppkarika pörgetése...

Hullahoppkarika pörgetése hason. Fáj (? )

Figyelt kérdés

Felesleget szeretném eltüntetni a csípőmről, ezért kezdek el hullahoppkarikázni.Megtöltöttem rízzsel, viszont igy alig pörgetem és már fája gyomrom.Lehet ennek valami következménye? Gyomromnak nem lesz baja,hogy ennyire nyomja?(Persze először csak kicsit pörgetném és mindig kicsit többet)

Amúgy aki pörgeti az csupasz hason vagy pólón csinálja? Esetleg tapasztalatok?Köszi:)


2010. aug. 10. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:

én a helyedben normális sportot kezdenék el...futni v ilyesmi

de ha már kérded, nekem nem fáj...

2010. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hullahopp karikától nem fogsz zsírt égetni . Amúgy sincs helyi zsírégetés . A felesleg eltüntetéséhez diéta kell , plusz kardió edzés .
2010. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
48%

A hullahoppozástól lefogyni nem lehet, de a derék, a combok és a csípő formázására nagyon jó. Csak eleinte fog fájni tőle a hasad, később majd megszokod, elvileg káros következménye nem lesz. :) Nekem csupasz hason jobban megy, mert a karika a pólót és a feszes topot is felgyűri.

Amúgy ajánlatos fából készült tornakarikával csinálni, mert egyenletesebb a súlyelosztása, és nem olyan nehéz, mint a rizzsel töltött. Nekem is fakarikám van, kb 4000 Ft-ért vettem. Remélem tudtam segíteni :)

2010. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem formál . A formásodáshoz zsírt kéne égetni . De ti úgyis mindig jobban tudjátok .
2010. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsó köszi:)
2010. aug. 10. 22:50
 6/10 A kérdező kommentje:

utolsó előttinek köszi bocsi.

Utolsó: én inkább a tömeg tapasztalatára hallgatok nem a 'nagy könyvre'

2010. aug. 10. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis formál. Miért ne formálna? Hiszen erőt kell hogy kifejts a pörgetéséhez, így az izmok dolgoznak, de miért nem tudjátok ezt felfogni? Fogyáshoz tényleg nem a legjobb, de a csípő/has formálásához kiváló. egyébként aki azt írja, hogy nem használ semmit próbálta már kitartással?
2010. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

22:49! Lehetsz két ruhamérettel kisebb, ugyanannyi kilóval mint az aktív sportolás megkezdése előtt. A zsír könnyebb, mint az izom. (Bioszóra, általános iskola)

22:43 voltam

2010. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és hány percel kezdjek szerintetek?:)
2010. aug. 14. 18:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú én rajongok a karikáért órákig képes vagyok pörgetni! Szerintem eszméletlen szép darázsderekat lehet vele csinálni, szóval én csak javasolni tudom. Én soha nem használtam plusz súlyt, meg simán pólóban csinálnom. Az egyetlen gond vele, hogy nem feltétlenül hozz gyorsan sikert, de ha minden nap használod előbb utóbb látszani fog az eredmény.
2010. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!