Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül 1 hónapra a...

Mennyibe kerül 1 hónapra a tömegnövelő?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kondiba fogok járni és tömegnövelő edzéseket szeretnék.


Jelenleg havonta 15.000ft-on van és ezt kell beosztanom ruhára, benzinre meg mindenre akit meg akarok venni.

A bérlet úgy tudom hogy 3000ft egy hónapra, de azt nem tudom hogy ha szednék tömegnövelőt akkor mennyibe kerülne ez nekem. Milyen kiszerelések vannak és 1 hónapra hány kg kell és mi mennyibe kerül?


2010. aug. 10. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha webshopokban megnéznéd az árukat a kiszereléseket és hány adag van bennük?Valós hogy valaki felsorolja a f*szomtudja hány ezer kiegészítőt ami létezik
2010. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De azt honnan tudom meg hogy mennyi ideig tart ki pl 1 kg


American Weight Gain 2000-ből 1500g 4475 Ft de nem tudom hogy egy hónapra elég e a 1,5kg, lehet hogy 3 kg kell.

Ezt nem tudom én.

2010. aug. 10. 20:03
 3/12 anonim ***** válasza:
shop.builder a termék mellett ott a címke rá van írva hány adag van benne.Mivel ott az adagolás is 1 precíz de annál egyszerűbb matematikai művelettel kiszámítható
2010. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

33 / 100

1,5kg 4,5kg


És oda van írva hogy napi 1-4 adag

Jön a technika.Ha egy 4,5 kilósban van 100 adag és napi 1-4 adagot szedsz akkor meddig lesz elég?

2010. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem szednék a kezdésnél tömegnövelőt. Az elején nagyon gyorsan fejlődik az ember. Simán elég egy tejsavófehéje, meg egy kis szőlőcukor edzés utánra. Meg persze a rendes étrend.
2010. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

15%os fegérjetartalmú több mint 7000ft/hónap, így bérlettel együtt egy 10-es lenne a kondizás:S


Húzós...

2010. aug. 10. 21:59
 7/12 A kérdező kommentje:
fehérje*
2010. aug. 10. 21:59
 8/12 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha megennél napi fél kiló csirkét meg hasonló mennyiségű rizst az havi 15 de ezen kívül sokat már nem kell kajára költeni.Max tojás túró.20körül zabálsz 1 hónapban viszont ilyen étkezés mellé nem kell protein vagy tömegnövelő
2010. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sőt emellé vitaminokat sem ártana szedni, sőt, lehet az az egyik legfontosabb, fontosabb, mint a fehérje. És mittomén szedsz fehérjét 60g-t napi 3x az 180g akkor 5,4 kilót megeszel egy hónapban, ha csak 30 grammot eszel, akk értelem szerűen a felét...


Egyébként ha rendesen kajálsz, akkor már az is tömegnövelő, mondjuk zsírt is hozni fog, de egy csirke+rizs kombo az kb egy tömegnövelő

2010. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már inkább nem is említettem a vitamint...Mindenki azt hiszi hogy ez a sport annyiba kerül amennyi a kondibérlet.Aha a kaját meg anyám veszi.A proteint meg a tömegelőt megszülöm.Vitamint itthon kivonom gyümölcsökből és kapszulákba koncentrálom.Ízületvédőt meg kiszarom.Ha kreatin is kell azt a rizska kinyögi neked természetesen dobozzal felcímkézve.Diétához a glutaminról ne is beszéljük honnan van
2010. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!