Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzós edzésnek mennyi idő...

Súlyzós edzésnek mennyi idő alatt van eredménye?

Figyelt kérdés

Nehéz időszakon vagyok túl ami miatt lefogytam és semmi formám nincs.

Egész életemben sportoltam, de soha nem a külső miatt, így nem tudom mire kell figyelni. 20 éves nő vagyok, első sorban fenékre szeretnék izmokat pakolni, de a többi testrészt is fejleszteni szeretném. Heti 3-5 edzést tudok beiktatni. Egyenlőre Pamela Reif edzéseit követtem szalagokkal és súlyokkal, de nem tudom mennyire lesz hatásos (2 hete kezdtem csak el). Tudtok esetleg tippeket adni?


2020. nov. 1. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz erre válaszolni. Az első probléma az, hogy nem tudjuk, mit nevezel "eredménynek". A második a genetika. Van, aki gyorsabban fejlődik, más lassabban. Aztán jön az, mennyire jó az edzésed, és mennyire jó az étkezésed. Ha minden jó, akkor is több hónap kell látható változáshoz.
2020. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy az étkezésemre nagyon odafigyelek. Még nem tudok akkora adagokat enni, de fokozatosan szoktatom hozzá magamat. Zöldségeket, gyümölcsöket, növényi fehérjéket, olajos magvakat, lassan felszívódó szénhidrátokat fogyasztok nagy részben, a cukros és feldolgozott élelmiszereket kerülöm.
2020. nov. 1. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy elso irja. Arra figyelj, hogy mit csinalsz, legyen egy jo edzesterved, biztosits eleg pihenest, rakj vagy rakass ossze kiegyensulyozott es celnak megfelelo etrendet.
2020. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!