Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebben a ratyi műsorban agyonko...

Ebben a ratyi műsorban agyonkokszolt csávók vannak szerintetek?

Figyelt kérdés
Van ez a hülyeség egyik csatornán valami Jersey Shore de annyira idegesítő rájuk nézni, nem azért mert most hú de irígy lettem rájuk hanem azé mert q.vára unreálisan néznek ki főleg hogy valamelyiknek nagyobb a két karja mint az egész teste
2010. aug. 9. 14:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

ma 15:38


inkább szopjál halat

2010. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
haxor én nem testépítőkre értettem, hanem vannak olyan iditóak akik már úgy kezdenek el edzeni hogy azonnal szedik a májukra meg miegyébre káros anyagokat csak azért hogy minél hamarabb nagyobbak legyenek
2010. aug. 9. 16:39
 13/22 anonim ***** válasza:
h4xOr látom Neked is rendesen elvitte az agyad a koksz
2010. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

ma 18:37


Szerintem te inkább menjél dömperezni a homokozóba.


A másikra:

A szteroidnál nem az a lényeg mikor kezdi el szedni az ember.Szedheti egyből is csak semmit nem ér vele amíg nem tud enni.A lényeg az hogy ésszel és normálisan kell csinálni ,mert ezek nem játékszerek amiket hülyegyerekeknek találtak ki.Aki meg az alapvető szabályokat sem tudja betartani ezekkel kapcsolatban az vessen magára.Másnak úgysem árt vele

2010. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Pont erről beszéltem, a stílus maga az ember.
2010. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
mert mit vársz milyen stílusban beszéljek egy -10es iq-val rendelkező "emberrel"?
2010. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ismeretlent ítélsz meg 1 mondat alapján, ráadásul lenézed, és kevesebbre tartod magadnál, még plussz jelei az intelligenciád hiányának. Nézz utána, ha nem hiszed, hogy ezek így vannak. Persze előtte szállj le a magas lóról! Szégyen, hogy itt kell oktatni.
2010. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
oktassál olyanokat akik rászorulnak.Ha pedig valamiben kevesebbet tudsz vita helyett ismerd el.Ezt itt lezárom mert már több helyen írtam hogy 1 bizonyos intelligencia alatt nem vagyok hajlandó vitatkozni és pont
2010. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

De akkor még valami

A ma 15:38 és 1:37es hozzászólásod után mit vártál?Egyébként ezekből látszik hogy az intelligenciáról úgy beszélsz hogy közöd sincs hozzá


2.Én olyanoknak szoktam az edzőpartnere lenni akik versenyre készülnek nem sértődékeny duzzogós hülyegyerekeknek


3.Nem tetszik a stílusom?Ne olvasd a válaszaimat


4.Szerintem nem a stílus számít hanem amit mondok


5.Ha csak kötözködni akarsz akkor meg ne csodálkozz ha elküldelek a p*csába


Remélem érthető voltam

2010. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ha syntholos volt az ürge akkor énis azt mondom hogy felfujt volt pl gregg valentino az e testépités alja de ha ronnie-ról vagy rühlröl vagy jay vagy dennis vagy victor martinezről vagy stb ők nagy sztárok és kész nem vitázok
2010. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!