Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebben a ratyi műsorban agyonko...

Ebben a ratyi műsorban agyonkokszolt csávók vannak szerintetek?

Figyelt kérdés
Van ez a hülyeség egyik csatornán valami Jersey Shore de annyira idegesítő rájuk nézni, nem azért mert most hú de irígy lettem rájuk hanem azé mert q.vára unreálisan néznek ki főleg hogy valamelyiknek nagyobb a két karja mint az egész teste
2010. aug. 9. 14:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
lehet hogy koxolnak. és akkor ez téged hogy érint? ha nem tetszik ne nézd, ennyi!
2010. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
attól még rondák és visszataszítóak látszik rajtuk hogy műk
2010. aug. 9. 15:05
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az egyik van felfújva, a többinek nekem sportosnak tűnik az alakja.De nem értek hozzá, de akkor is. :D
2010. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
megint szakértő hülyegyerekek.Szteroiddal felfújt izom nem létezik...
2010. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
akkor mitől néznek ki olyan szarul
2010. aug. 9. 15:21
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
És téged miért zavar . Te sem lehetsz valami gyönyörű
2010. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok.Am inkább az zavar hogy segghülyék pofáznak bele 1 olyan témába amihez közük nincs.Ami meg nem tetszik nem kötelező nézni
2010. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

h4xOr válasza:


Inkább legyél dagadt, mint én!

2010. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
h4xOr. Már bocs, de én oda is írtam, hogy NEM ÉRTEK HOZZÁ(csaj vagyok, nem is akarok hozzá érteni).Csak a "felfújva" szó jutott eszembe, mert az a gyerek úgy néz ki, mint egy lufi.:D
2010. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
jó de engem mint testépítőt idegesít ez a szó.Ezért reagálok az ilyenekre viszonylag durván.A felfúvja szót a synthol-os izomra szoktuk használni.A szteroid más tészta
2010. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!