Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10 napja mindennap kondizok,...

10 napja mindennap kondizok, ez közre játszhat abban, hogy nehezebb vagyok 2,5 majdnem 3kg-val?

Figyelt kérdés

A 10 nap alatt többet is ettem, mint szoktam.


18/L


2010. aug. 9. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

egyértelmű, amúgy nem értem most izmosodni szeretnél ? vagy hogy kondizol? fogyni? mert ha fogyni vagy "alakot" formálni akkor ez a +10 kiló nem nagyon jó :D


mdjuk ha izmosodni szeretnél , amit kétlek :D vagy nem tudom miért akarna egy lány izmosodni , akkor is kétlem hogy jó lenne ez a +10 kilo, mert ez nem izom hanem zsír kb :D szóval érted.

2010. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
erősödni szeretnék, és nem 10kg-t hanem 2-3kg-val vagyok nehezebb
2010. aug. 9. 10:12
 3/8 anonim válasza:

Valahol azt olvastam és egyik bnőm is mondta, hogy amikor elkezdett kondizni akkor nála is többet mutatott a mérleg aztán egy idő után meg kezdett fogyni. Mondjuk ő nem evett többet mint máskor hanem ugyanannyit ugyanúgy, viszont a folyadékbevitele több lett :)

Kicsit figyelsz az étkezésedre is és pár hét múlva észreveszed az eredményt ;) :D

2010. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Miert ne jatszhatna kozre?!.oO


Neked viszont csak gratulalni tudok...10 napja minden nap kondizol...ez szep es f_asza is meg minden, de nemgondolod hogy az izmoknak valamikor regeneralodniuk is kene?_-

2010. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne mondjuk fél kiló izom, ha mellé brutális fehérjét fogyasztottál. Egy nő a 12 hónap alatt maximum 10 kiló izmot tud felszedni, eszméletlen tudatos táplálkozás és edzésterv mellett. Szerintem inkább vízvisszatartás és a több étel jöhet számításba annál a 2 kilónál. De tiszta izomra kevés az esély nagyon, 10 nap alatt a fél kilós becslésem is soknak tűnhet.
2010. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik válaszolónak:Barátnőd azért híztt és fogyott utána mert amikor normálisan edzel és étkezel és ténylegesen elkezd nőni az izom gyorsul az anyagcsere és utána már könnyebb fogyni(csak ez sokszor az izom rovására történik)


Kérdezőnek:előbb tedd tisztába az alapismereteidet.

1 izomcsoportnak5 inkább 7 nap kell a regenerációnak.A sok hülye aki mindenféle háttérinformáció nélkül leszabadul a terembe(és a teremvezető sem szól neki) azt hiszi ha többe gyúr gyorsabban nő.Ez viszont úgy nyomorékság ahogy van.A több pihenőtől nősz gyorsabban.

Amúgy elképzelhető hogy annyit híztál a kaja miatt,DE mivel 10 nap alatt biztosan nem tanultad meg mi az a nagy intenzitás(és mást sem tanultál meg) ezért feltételezem hogy annak a 3 kilónak elenyésző rész(max pár deka)izom.

Először olvass és majd ha ott rendben vagy akkor gyúrjál.Vagy kérdezzél itt de normális keretek között ne baromságokat

2010. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg a vízvisszatartás is.Az is lehet.Ha nem iszol eleget akkor a szervezeted elkezdi visszafogni a vizet amit a vese nem igazán szeret.Neki az a jó ha valamiben ázhat
2010. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak hülyén eszel mellette, és az emésztésed belassult, és nem mentél retyóra 2-3 napja...
2010. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!