Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így nem "gyúrhatom ki" magam?

Így nem "gyúrhatom ki" magam?

Figyelt kérdés
Szóval 18f vagyok 191cm 76kg és nem akarnék mittudjamén valami benga állattá válni(először is bocsi ha valaki ezt sértésnek veszi) kb úgy akarnám h. még olyan +10kiló izmot felpakolnék magamra és kb 85-86kiló nekem éppen megfelelő lenne, na most ahhoz hogy ez meglegyen az nem jó hogy kisebb súlyokkal csinálok sokat és mellette sokat is eszek?(pl. fekve maradok 60kilónál amiből csinálok rengeteget,bicepszre kétkezes 30kiló miközben +10et is elbírnék,tricepszre ugyanígy,húzódzkodás pl abból is rengeteget tudok)->vagy így ezeknek semmi hatásuk nem lesz? köszi előre is a segítséget
2010. aug. 7. 14:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és úgy akarnám azt a 85kilót hogy nagyon szálkás legyek
2010. aug. 7. 14:32
 2/8 anonim ***** válasza:
semmit nem ér csak bontod az izomzatodat vele
2010. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát amit írtál szerintem nagy marhaság. én is ilyen magas vagyok mint te és 80kg, én 40-el bicepszezek, 85-el nyomok fekve, 90-el guggolok, szériába. és nem érzem magam elég szálkásnak. ha te még akarsz plusz 10kg-ot akkor tömeget kell növelned. Majd ha meg van a tömeg akkor egy igen kemény diéta -mivel írtad, hogy nagyon szálkás akarsz lenni-. A legfontosabb talán a megfelelő táplálkozás, mind mennyiség mint minőség terén. Amúgy ki kell ábrándítsalak, nem leszel 2-3 hónap alatt benga állat :D én szeretnék az lenni, de mivel a genetikám olyan amilyen, hát eléggé megküzdök a tömegnöveléssel. Ha kb. 10kg-ot akarsz felszedni tiszta izomból, az jó esetben 1-2 év. Szerintem olvass a body.builder.hu-n utána a dolgoknak és nézz sok BBTV-t. Én például olyan 90+ akarok lenni nagyon szálkásan, hát ez évek kérdése lesz sajnos, de egyszer meglesz. Sok sikert!
2010. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt sem szabad elfelejteni hogy szálkásításnál csak az étrend változik nem az edzés.A kis súly+sok széria nem szálkásító edzés hanem f*szság.Persze néhány profi szokott így szálkásítani de azt sem szabad elfelejteni hogy szteroid mellett természetellenesen működik a szervezet
2010. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
nem kell nagy súlyokkal rángatózni, és 20as ismétlésektől is nagyon jól lehet fejlődni, pl. bicepszre nekem sokat segített. és hidd el, sokkal nehezebb a 60at szabályosan 20x kinyomni, mint 80at 6x. azt válaszd, amitől fejlődsz, ha ez a nagy súly, akkor azt, ha a magas ismétlésszám, akkor azt. ezt neked kell érezni, miért mi mondjuk meg..?
2010. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Osynho ***** válasza:
Jah okés a 20 ismétlés, csak a kérdező a "rengeteget" kifejezést használta, ami ugye nem vmi konkrét érték..
2010. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Így nem gyúrhatod ki magad. Grammra megtervezett étrenddel, kemény edzéssel, nulla bulival egy év alatt felszedhetsz 10 kiló száraz izmot, ha megfelelő a genetikád hozzá, de ez százezrekbe kerül...

Ha kicsit akarsz izmosodni, ha nagyon ugyanaz a módja, leegyszerűsítve: egyél többször egy nap (5-6x) fehérjedús ételeket (tojás, hal, szárnyas, tejsavófehérje, sovány túró, marha) jófajta szénhidráttal: bab, főtt krumpli, rizs, minél kevesebb zsírral. Végezz szabadsúlyos alapgyakorlatokat, és eddz lábra is!

2010. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 clint ***** válasza:
igen az elején fogsz izmosodni, nyugi. Bármennyire is leoltanak itt előttem, de nem fogsz sokáig fejlődni vele, egy idő után megálssz a fejlődésben. az a kis izomnövekedés a hormonok felpumpálásának az eredménye. Észre fogod venni a különbséget magadon, de 10 kg-ról ne is álmodj, ilyen edzéssel.
2010. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!