Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik harcművészet legyen?

Melyik harcművészet legyen?

Figyelt kérdés
Szasztok egy gyors és hatásos harcművészetet szeretnék tanulni ( thai box ........( nem harcművészet)) kizárva gondolok itt karate kaupera ninjutsu ....
2010. aug. 6. 01:55
 1/9 Dymo ***** válasza:
kyokushin karate?
2010. aug. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
51%
Wing-Tsun
2010. aug. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Muay Thai

Jeet Kune Do

2010. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát a capoeira-t hülyeség volt ideírnod, mert mire abban eljutsz arra a szintre, hogy használni tudd, az jó hosszú idő :) a ninjutsu és a kyokushin is jó, menj el egy-egy edzésre ;)
2010. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mármint nem szidtam a capoeirát, én is azt csinálom, csak nem a legegyszerűbb, és legdirektebb harcművészet... a kyokushin elsősorban amúgy szerintem ringben jó, hiszen nem a likvidálásról szól, a ninjutsu viszont eléggé brutális, a tényleges önvédelem a célja ;)
2010. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ju-jitsu nekem bejött, persze nem mindegy milyen edződ van. :-)
2010. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 clint ***** válasza:

gyors és hatásos a wing tsun, a többihez idő kell.

De az ezelőttinek igaza van az edzőtől is függ.

2010. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a capuera azért érdekel nagyon mert nagyon nem lehet kinézni belőle ahogy felkészülsz hogy támadni akarsz
2010. aug. 7. 03:43
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ha gondolod, akkor írj egy e-mailt, aztán megadom az msn-em, és tudunk beszélni róla ;)
2010. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!