Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erre az esetre ki milyen...

Erre az esetre ki milyen kűzdősportot javasolna?

Figyelt kérdés

Megállított egy tag a tiszaparton, és kért 720 forintot hamburgerre, ezt mondta : "Ez nem rablás, legközelebb amikor erre jársz visszaadom" + Ne röhögjél ...

Persze, leléptem, mondtam, hogy nincs, utólag mondták haveromék (végig ott voltak velem) hogy ez a tag már volt börtönben, és simán megkéselt volna.

Erre az esetre, ha nem tudtam volna elmenni, milyen kűzdősport lenne a leghatékonyabb ? Az ár nem szempont, csak hogy Szegeden is legyen edzés


2010. aug. 5. 22:38
 1/7 Kokas Lajos válasza:
Rövidtáv futás. Ne akarj megverni valakit azért, mert éhes!
2010. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szem karate! Ne haragudj, de simán észre lehet venni ha mennek utánad. Aztán már csak futni kell, ez a legegyszerűbb megoldás. Figyelj oda jobban! Mellesleg jól tetted, amit tettél, elvették volna a pénztárcád simán (gondolom).

Tőlem is mikor kérdezik mennyi az idő félig kicsúsztatom a bal zsebemből a telefont megmondom azt ennyi. Ha utána nyúl abból a pozícióból jó kis KO-t lehet ütni.

Szóval nem kell ehhez küzdősport, ami meg hatékonyabb is lenne sok idő mire használnád is tudnád élesben.

2010. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Krav Maga
2010. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akárki akármit mond, a boksz a legjobb utcai bunyóhoz. Persze akkor, ha van a hátad mögött egy kis tapasztalat. Én birkóztam előtte jó pár évet, aztán átváltottam bokszra. A birkó megadta az alapot az állóképességemnek, az erőnlétemnek, az izomzatomnak, és a kitartásomnak. Ez pedig vegyítve egy-két jól betalált ütéssel...nem hiszem, hogy sok ember verne meg.

Bocsi, hogy így elkalandoztam, gondolom nem 10 évre tervezel előre. Most válassz valami tipikusan utcai harcformát, vagy járj önvédelemre.

2010. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az ő háta mögött sok gazfickó volt jelenleg :D
2010. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is csak a krav-maga-t tudom ajánlani.

Itt: [link] találsz pár videót meg a youtube-on is.

2010. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A box a legjobb.Nem csak azért,mert jól fogsz bunyózni,hanem mert nem jössz zavarba egy emberesebb pofontól,ha bekapod.

Mellette meg járhatnál valami önvédelemre pár hónapig pl defendóra.Ott pontosan elemzik a kötözködés,utcai verekedés pszichológiáját.

Van a 10 méterről ugató

Közelebbről ugató,vagy feléd induló

És a két méteren belülre érő,ekkor érdemes elsőnek támadni.

A te esetedben sunyin csinálta a fickó,mert beszélgetést kezdeményezett,majd terrorkododni akart.

2010. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!