Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, hány év "gyúrás...

Mit gondoltok, hány év "gyúrás" után érnék el kb ilyen eredményt?

Figyelt kérdés

[link]


Mit gondoltok, hány év "gyúrás" után érnék el kb ilyen eredményt, mindenféle szerek szedése nélkül(ha egyáltalán lehetséges)?


Találtam egy képet, amin egy ember van 2x lefotózva, ilyen "előtte-utána" féle kép.

Namost én kb 6 hónap rendszeres testedzés után , kicsivel nagyobb mellizmokkal a kép bal oldalán, azaz "előtte" kategóriába esek.


Kb mennyi idő kell még, hogy a kép jobb oldalához hasonló testem legyen?


U.I: Nem sokat értek a testépítéshez, de ettől függetlenül nem vagyok olyan "divatból gyúrós köcsög".


18 éves vagyok, 68 kg, 173 cm.


2010. aug. 5. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tiszteletreméltó, hogy nem akarsz mellé sokféle izomtömegnövelőt szedni, nem is muszáj. Ami muszáj, hogy az izmok gyorsabban növekedjenek és teljesen természetes is: az a fehérje. És mindig edzés után (is), illetve az étkezések nagyrésze tartalmazzon fehérjét. Egy nap kb 100-120 grammot kéne tisztán fehérjeként bevinned. Mivel ehhez rengeteg csirkemellre/túróra/tojásfehérjére stb lenne szükséged, ezért ajánlom hogy vegyék valamelyik testépítő boltban tejsavó fehérjét, sima italként meg kell csinálni és edzés után meginni. Más nem is nagyon kell, ha rendesen csinálod az edzést és a pihenőnapokat. Én azt mondom, minimum fél év, de inkább az 1-hez közelít időben.
2010. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
Szerintem 1 évnél mindenképpen több idő kell (persze, ha csoda genetikád van, akkor nem feltétlenül XD), mivel egy kezdő nem fog egyből mindent tökéletesen csinálni se edzés, se táplálkozás terén.
2010. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kb 1 év
2010. aug. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem a 2 kép között nem sok különbség van amit szeretnél elérnis kép 1 átlag ember kb.
2010. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Afrikai benszülött tudosok szerint pontosan 498,79 napra van szükseged :))
2010. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!