Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik hús? (edzés)

Melyik hús? (edzés)

Figyelt kérdés
Csirke vagy nyúl? szerintem mind 2 mert a nyúl ugyanolyan tápértékű mint a csirke csak azért nem azt ''reklámozzák'' a testépítők mert a nyúl sokkal drágább.Én sokkal könnyebben és olcsobban hozzátudok jutni nyúl húshoz.Jó lesz az étrendembe a csirke helyett?
2010. aug. 5. 17:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
záró mondat:mert végül is a nyúl is fehérhús,és szerintem abba is ugyanannyi fehérje van.
2010. aug. 5. 17:59
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden hús hús. Mindben közel egyforma mennyiségű fehérje van attól függetlenül, hogy fehér vagy vörös hús-e. Az egyetlen különbség a húsok között csak a zsír mennyisége. Nyugodtan dúrd a nyuszit az is nagyon jó!
2010. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 clint ***** válasza:
a vad nyúl hús jó. A házi már nem annyira. A csirkét nem azért "reklámozzák" mert olcsóbb (pláne, hogy a csirkének csak a mellét eszik), hanem mert a legszárazabb azaz a legjobb az izomnak. (nem akadályozza zsír a felszívódást)
2010. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nalam csak csirke jöhet szoba ;)
2010. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 clint ***** válasza:
sztem 95%ban másnél is. (nálam is)
2010. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam minden. Malac, hal, nyuszi, disznó, marha, csirke, pulyka, ló, kakas, fácán, kecske, őz, szarvas, béka, galamb... bármi ami egyszer és nem rovar.
2010. aug. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 clint ***** válasza:

saten mer egy ragadozó vadállat vagy:D

Amugy ezeknek a felét én még nem kostóltam:)

2010. aug. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Clint :D ettél már igazi finom őzpörköltet? Nincs annál jobb a világon! Na jó talán a sült kismalac, olyan omlós húsa van ááá, na az még egyáltalán nem zsíros :) Amúgy igen, szerintem ha sült patkányt raknának elém azt is megenném. Egyszer majd még cicát szeretnék enni, csak ugye ahhoz kínáig kéne elmenni :)
2010. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 clint ***** válasza:

hallod én amolyan lelkizős vagyok. HA elém raknak egy egész sült malacot én elkezdem sajnálni. Ez van.

Állatbarát vagyok. A húst ugy szeretem fogyasztani, hogy nem látom a testét-fejét.

Egyébként nem hiszem, hogy ettem vna őzet, de a vaddisznót szeretem. (azt is ha nem nekem kell megölni)

2010. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy ember, nagy szívvel :D Én sem szeretek állatot ölni de kajálni kell. Onnantól kezdve már amikor elpusztult már ne vesszen kárba.
2010. aug. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!