Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bepótoljam vagy nem annyira baj?

Bepótoljam vagy nem annyira baj?

Figyelt kérdés
má2 3hónapja rendszeresen lejárok kondizni(1nap kondi 1nap pihi)és tegnap le kellett volna mennem de 23:00kor értem haza és mire kajálok meg a másfél óra így nem mentem le,az a kérdés hogy ugye ma pihi van és hnap kondi mivel a tegnapit kihagytam ezért ma is és hnap is lemegyek??
2010. aug. 5. 02:56
 1/4 clint ***** válasza:
nem muszáj ennyire berögzülni. Én konkrétan össze vissza járok, olyan is előfordult, hogy egy hét kimaradt. A fejlődést nem akadályozza.
2010. aug. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy napot kihagysz még lehet előnyödre is fog válni. Viszont szerintem Clint egy hét kicsit sok :D A legtöbb amit én kihagytam az 2 nap volt.
2010. aug. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már párszor 1-1 hét.Legalább rendbe jött a szarvállam.Meg hát most úgy néz ki hogy 48-48ban fogok őrködni.Na ott lesz pihenőm:D
2010. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 clint ***** válasza:

ne viccelj saten, ugyan miért lenne sok az egy hét.

Pár éve egy hónap kihagyás alatt sem mentem össze egy centit sem sehol, sőt az erőm is maradt ugyanaz.

2010. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!