Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » FONTOS! Amerikai webshopból...

FONTOS! Amerikai webshopból rendelnék (? ) [Lent]

Figyelt kérdés
Sziasztok!Amerikai webshopból rendelnék(kitbag.com) és nem tudom hogy ha Magyarországra rendelek,és az oldalon euróban van megadva az ára,akkor itt magyarországon forintban vagy euróban kell kifizetnem?Köszi!
2010. aug. 5. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, hogy Amerikából valamit is utánvéttel küldenének el neked...
2010. aug. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor utalnom kell eurót v forintot?
2010. aug. 5. 02:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már többször rendeltem amerikából és más távoli helyekről.


Ez a bolt amit írsz nem is amerikában van, hanem Angliában. (Ez neked tök jó, mert EU-n belüli csomagra nem kell 25% áfát + esetleges vámot sem fizetned az import során.)


Látni, hogy GBP, EUR és USD fizetést fogadnak el. Ez mindig azt jelenti, hogy válaszd az a pénznemet, amiben a számládon is van a zseton. Ha csak forintszámlád van, akkor mindegy melyiket választod, a bankod fogja átváltani a pénzed, automatikusan.


Amit még látni, hogy Paypal és bankkártyás fizetési mód van az oldalon. Ajánlom a Paypalt, ők garantálják neked, hogy nem kapja meg a bolt a bankkártyád adatait, véletlen sem fognak lenyúlni.


A bankkártyás/Paypal fizetési mód neked nem kerül semmibe, az átutalásért viszont általában csengetned kell, ennek nézz utána (nekem pl 5 EUR egy átutalás az USD számlámról, soha nem is fizettem így emiatt).


Ha mindenképp átutalással kell fizetned, akkor az idegen pénznemben kell utalnod (és megint ha pl EUR számlád van, akkor EUR-ban fizess a konverzió elkerülésére). A bankod ismét automatikusan át fogja váltani neked a lét.

2010. aug. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő választ!:)
2010. aug. 5. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!