Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy utdok egy hét vagy...

Hogy utdok egy hét vagy másfél hét alatt olyan vékonyra lefogyni hogy ne vagy csak kicsit érjenek össze a lábaim?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Kb ilyenek a lábaim, mint ezeken a képeken. Gyorsan kéne fogynom, tudom hoyg ez nem egészséges meg stb. De muszáj. Reggel, este futok, és tornázok. Enni semmi édességet nem eszek, é mindig csak sokat, és vizet iszok. De jelenleg ez a helyzet. 55 kg vagyok, és kb 50 szeretnék lenni. Erre van egy vagy másfél hetem. Valahogy megoldhatom? (15 éves vagyok) Vagy legaább valami müdszer amivel vékonyabbnak tűnhetek bikiniben.


2010. aug. 5. 00:28
 1/9 anonim válasza:
Hát te nem vagy 100as...
2010. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem se vagy az...55 kilo....még azis kevéske,nemhogy 50 akarsz lenni..másfelől kicsit pörögsz,mint a mérgezettegér.

szerintem bőven jók azok a lábak,de egyszerűbb lett volna,ha a sajátodat töltöd fel

2010. aug. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most írhatnám,hogy ne egyél szénhidrátot 2 hétig és duplázd a fehérjebevitelt,de szerintem azt sem tudod mik ezek.

Tudod mit?Ne egyék kenyeret,zsömlét akkor fogysz valamennyit.

2010. aug. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy b_azdmeg -.-"
2010. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
majd kinövi... vagy 40 évesen is fogyókúra-mániás plázacicus lesz :D
2010. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kapjátok be:D

...de ha egyszer a pasik az ilyen vékonyakra buknak. A barátőimnek sem érnek össze a lábaik, és tapasztaltam hogy ők jobban bejönnek a pasiknak. (kb csak az alakunk különbözik velük...)

2010. aug. 5. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:
A képeke levő lábak TÖKÉLETESEK, akinek nem tetszik, az bvzi!
2010. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15 vagy, de basszus most lehet a kiscsókáknak az jön be ha fogpiszkáló vagy, de ne viccelj már... semmi nőies nincs abban :S
2010. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem Te nem vagy egészséges. És nem azért mert összeér a combod, ez a testfelépítésen is múlik nem csak a kilókon.

Amiért nem vagy egészséges az az mert 15 évesen ilyesmin rágódsz. És már most táplálkozási zavarokba és jojódiétába kergeted magad. Ezeknek soha, soha nincs jó vége.

Érezd jól magad 55 kilósan, tökéletes testsúly.

2010. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!