Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri nekem Jumbo-t venni?

Megéri nekem Jumbo-t venni?

Figyelt kérdés
Haverommal ketten akarunk venni egy 8,8kg os Jumbo-t, de azon gondolkozom, hogy attól nem hízok el? Edzenék rendszeresen, és minden edzés után innék Jumbo-t, de az inkább hízlal, vagy izmot növeszt? Előre is köszi a válaszokat. Jah, meg hogy ez mennyi ideig lenne jó kettőnknek? És hogy ér-e valamit, ha csak edzések után isszuk. Csak mert sok helyen olvastam olyat, hogy reggel is kell, meg edzés után is, és hogy 1 embernek 30 napra elég. Kicsit sokba kerülne ezígy nekem, szal ha elég az, hogy minden edzés után, akkor jó, meg ha nem hízlal, de ha tudtok jobbat, akkor pls tudnátok ajánlani? Előre is köszi!
2010. aug. 4. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
220gram 1 adag, az 1 embernek 40 napig elég, neked tehát csak 20ra lesz elegendő. A jumboból az a lényeg hogy tolni kell befele, nem napi 50-100gramokkal szarozni. amugy, inkább vegyél abból a pénzből húst.
2010. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
54 kg vok. Nem tudok annyi húst megenni, amúgy meg sokkal jobban megéri ilyeneket inni. 20 napig elég? Kinek van arra pénze, hogy 40 napra 20.000ft. Az 500Ft/nap. Én heti 3x járok kondiba és akkor is a fehérjeturmixom 350-be kerül, és haverom aztmondta h az k.rva sok, mert hogy 70-100ft ból is kilehet hozni. Nah akkor azt hogyan?
2010. aug. 4. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
hat
2010. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legolcsóbb tejsavó a cyto wheypro, abból 3 kg/12000 ft, .1 gramm tehát 4ft, és kell 1 dupla adag edzés után, tehát az 60gram fehérje, ami 240 forint. Ettől olcsóbban nem jössz, maximum szójával de azt meg ne igyál inkább. Tehát haverod idióta bocs. Hússal többet érsz mint ezzel, ez csak kiegészítő, nem a kaja helyett kell inni. Nem tudsz annyit megenni? na persze. mivagy te kislány? nem sírni kell hanem küzdeni.
2010. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Edzés után inkább dextróz és fehérje.Én ezzel inkább étkezést helyettesítenék.Pl reggelit
2010. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
haxor, írtam neked e-mailt :)
2010. aug. 5. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!