Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan gyurjam ki...

Szerintetek hogyan gyurjam ki egy kicsit magamat? (lent bövebben)

Figyelt kérdés
Az szerintetek jo hogyha most vagyok 176 cm és 72 kg és ha lefogyok mondjuk 66-ra és onnantol kezdekem el a testemet izmositani, és akkor még a hasam is kockás lesz, ugye??
2010. aug. 3. 10:49
 1/3 Osynho ***** válasza:
Először növelj tömeget utána szálásíts! Az izomnövekedés némi zsír lerakódással is jár, mivel iszonyat sokat kell enni :) Miután van már egy kis tömeged, le lehet pucolni a felesleget.
2010. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 clint ***** válasza:

nem jó.

Én 178 cm vagyok nem sok különbség és nekem 72 kgosan nem kellett vna még fogyni. Na mindegy. HA izomtömeget növelsz, nem tudod kockás has mellett tenni. A kockás has az alacsony testzsír miatt van, nagyon kevés az a mázlista akinek olyan a genetikája, hogy kockás legyen a hasa tömegelésnél is.

A tömegnövelés lényege, hogy sok kalóriát viszel, be hogy tápláld az izmokat, hogy növekedjenek. Emiatt a sok kalória miatt zsír is jön fel egy kevés, hisz nem lehet kiszámítani mennyi a tökéletes mennyiség az izmoknak ezért

minél többet kell bevinni. Ha felszedsz egy bizonyos mennyiégü izomzatot egyszerüen lepucolhatod magadról a zsírt egy diétával és akkor lehet kockás hasad. Ennyi.

2010. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. aug. 3. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!